Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Opinia o SENIOR RESIDENCE w Katowicach

Dodany
2017-01-28 16:31
przez Corka
Czy ktos zna ten osrodek? Prosilabym o recenzje . Szukamy dla mamy domu dla chorych na demencje. Ta rezydencja wyglada super ale czy opieka jest dobra?
Dodany
2017-06-08 14:13
przez od poszewki
opiekunowie starają się jak tylko mogą przez 12 godzin/24 budynek to nie wszystko szefostwo tylko sknerzy na wszystkim od płac pracowniczych po posiłki dla seniorów nie ma poszanowania dla pracy a co tu mówić o reszcie wszystko na szybko nie polecam sam najpierw zatrudniłam się na zlecenie aby zobaczyć to cudo i poznałem od poszewki stracić pieniądze i świecić oczami nie oddam tam mojej mamy pozdrawiam za mało personelu i to ma być prywatny dom tragedia wszystko robione na pokaz.
Dodany
2017-06-26 19:24
przez
znam ośrodek od początku gorąco polecam trudna praca podziwiam pracujące tam osoby za serce oddanie, warunki mieszkaniowe przyjazne dla seniora, polecam z czystym sumieniem ,
Dodany
2017-07-11 11:10
przez Dagmara
moja babcia była tam przez pewien czas gdy nie mogliśmy zapewnić jej odpowiedniej opieki i byliśmy bardzo zadowoleni z wyboru Senior Residence, babcia zresztą też. Dobrze traktują seniorów, pochodzą do nich z sercem, do tego ośrodek jest nowoczesny i zadbany. Polecam
Dodany
2017-07-13 10:12
przez Oliwia
ja polecam senior residence jest tam dobra opieka, kuchnia domowa dobra, Panie są bardzo pomocne, Mojemu Dziadkowi jest tam dobrze
Dodany
2017-07-14 10:24
przez Karolina S
Opieka jest tutaj bardzo dobra, ze spokojną głową możecie powierzyć im mame. Opiekunowie naprawdę starają się zapewnić seniorom dobrą opiekę oraz w miarę możliwości rozrywkę żeby ich czymś zająć . Dobre domowe jedzenie i ładne pokoje.
Dodany
2017-07-17 09:09
przez polecam
przyjemne miejsce dla seniorów, którzy otrzymują tutaj godziwe warunki i są traktowani z szacunkiem. Dom jest w bardzo dobrym stanie, ładnie urządzony, w ogóle nie przypomina typowe domu dla starszych osób. Mogę szczerze polecić wszystkim, którzy się zastanawiają nad wyborem takiego miejsca dla swoich najbliższych.
Dodany
2017-07-18 09:29
przez Mirela
Również polecam. Na chwilę obecną jest tam całkiem w porządku. Warunki dobre. Seniorzy są otoczeni dobrą opieką, co da się zauważyć będąc na odwiedzinach. Ogólnie myślę, że nikt nie będzie żałował decyzji o wyborze tego ośrodka
Dodany
2017-07-19 09:14
przez Sikorka
Witam, Mogę z czystym sumieniem polecić Senior Residence - umieściłam tam swojego wujka, który wcześniej mieszkał z nami, a którym w pewnym momencie nie mogłam niestety już sama się opiekować. Miła, profesjonalna opieka, zajęcia terapeutyczne, bezproblemowy kontakt z obsługą - wszelkie informacje o stanie Pacjenta można uzyskać nawet przez telefon, a w razie potrzeby oni też dzwonią jak coś się dzieje.
Dodany
2017-07-19 12:06
przez wnuczka
Nasz Babcia jest w domu opieki Senior Residence od ponad roku, cała rodzina odwiedza babcie w tygodniu i w weekendy! Jesteśmy BARDZO zadowoleni z tego domu opieki i cieszymy się że babcia właśnie tam się znajduje! Opieka jest rewelacyjna. Smaczne jedzenie. Zawsze jest mila atmosfera! Dom jest zadbany, czysty i przyjemny. W zimie ciepło i przytulnie, a w lecie bardzo sympatycznie ze względu na ogród! Z całego Serca serdecznie Polecamy!
Dodany
2017-07-20 10:48
przez mikm
jest tam dobra opieka, kuchnia domowa dobra, Panie są bardzo pomocne, mój Dziadek tam był i było tam dobrze. Jest to zwykły dom o dobrym standardzie, bardzo ładny, ale opieka jest a to najważniejsze
Dodany
2017-07-20 12:58
przez Ula
Przyjazna atmosfera, bardzo dobre warunki, czyli wszytko co powinno być zapewnione naszym najbliższym. Często niestety się zdarza, że istnieje ryzyko oddania osoby starszej w nieodpowiednie ręce, dlatego warto najpierw się upewnić „co w trawie piszczy”. Poddając opiece moją babcie byłam całkowicie spokojna o nią. Oczywiście nie wybrałam tego domu od tak. Najpierw popytałam się i poczytałam co nieco opinii o nim.
Dodany
2017-07-21 09:04
przez Anetaa
razem z rodziną cieszymy się, że wybraliśmy właśnie ten dom.
Jedzenie jest bardzo smaczne - dużo owoców, warzyw. Personel dba o odpowiednią ilość przyjmowanych płynów przez podopiecznych. Dom jest czysty i przytulny. Zimą jest ciepło, a latem w pełni można korzystać z ogrodu, w którym są stoliki, parasole i dużo kwiatów. Personel jest oddany, a w domu panuje ciepła atmosfera.
Gorąco polecam
Dodany
2017-07-21 11:22
przez Ryszard
Personel doświadczony z wielka życzliwością . Opiekunki - życzliwe i z uśmiechem wykonują swoje obowiązki; wyżywienie też w porządku. Dziękuje za opiekę nad mama.

Twoja odpowiedź

KONTAKT

www.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.pl

Copyright © 2001-2017 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.