Opinia o SENIOR RESIDENCE w Katowicach

Dodany
2017-01-28 16:31
przez Corka
Czy ktos zna ten osrodek? Prosilabym o recenzje . Szukamy dla mamy domu dla chorych na demencje. Ta rezydencja wyglada super ale czy opieka jest dobra?
Dodany
2017-06-08 14:13
przez od poszewki
opiekunowie starają się jak tylko mogą przez 12 godzin/24 budynek to nie wszystko szefostwo tylko sknerzy na wszystkim od płac pracowniczych po posiłki dla seniorów nie ma poszanowania dla pracy a co tu mówić o reszcie wszystko na szybko nie polecam sam najpierw zatrudniłam się na zlecenie aby zobaczyć to cudo i poznałem od poszewki stracić pieniądze i świecić oczami nie oddam tam mojej mamy pozdrawiam za mało personelu i to ma być prywatny dom tragedia wszystko robione na pokaz.
Dodany
2017-06-26 19:24
przez
znam ośrodek od początku gorąco polecam trudna praca podziwiam pracujące tam osoby za serce oddanie, warunki mieszkaniowe przyjazne dla seniora, polecam z czystym sumieniem ,
Dodany
2017-07-11 11:10
przez Dagmara
moja babcia była tam przez pewien czas gdy nie mogliśmy zapewnić jej odpowiedniej opieki i byliśmy bardzo zadowoleni z wyboru Senior Residence, babcia zresztą też. Dobrze traktują seniorów, pochodzą do nich z sercem, do tego ośrodek jest nowoczesny i zadbany. Polecam
Dodany
2017-07-13 10:12
przez Oliwia
ja polecam senior residence jest tam dobra opieka, kuchnia domowa dobra, Panie są bardzo pomocne, Mojemu Dziadkowi jest tam dobrze
Dodany
2017-07-14 10:24
przez Karolina S
Opieka jest tutaj bardzo dobra, ze spokojną głową możecie powierzyć im mame. Opiekunowie naprawdę starają się zapewnić seniorom dobrą opiekę oraz w miarę możliwości rozrywkę żeby ich czymś zająć . Dobre domowe jedzenie i ładne pokoje.
Dodany
2017-07-17 09:09
przez polecam
przyjemne miejsce dla seniorów, którzy otrzymują tutaj godziwe warunki i są traktowani z szacunkiem. Dom jest w bardzo dobrym stanie, ładnie urządzony, w ogóle nie przypomina typowe domu dla starszych osób. Mogę szczerze polecić wszystkim, którzy się zastanawiają nad wyborem takiego miejsca dla swoich najbliższych.
Dodany
2017-07-18 09:29
przez Mirela
Również polecam. Na chwilę obecną jest tam całkiem w porządku. Warunki dobre. Seniorzy są otoczeni dobrą opieką, co da się zauważyć będąc na odwiedzinach. Ogólnie myślę, że nikt nie będzie żałował decyzji o wyborze tego ośrodka
Dodany
2017-07-19 09:14
przez Sikorka
Witam, Mogę z czystym sumieniem polecić Senior Residence - umieściłam tam swojego wujka, który wcześniej mieszkał z nami, a którym w pewnym momencie nie mogłam niestety już sama się opiekować. Miła, profesjonalna opieka, zajęcia terapeutyczne, bezproblemowy kontakt z obsługą - wszelkie informacje o stanie Pacjenta można uzyskać nawet przez telefon, a w razie potrzeby oni też dzwonią jak coś się dzieje.
Dodany
2017-07-19 12:06
przez wnuczka
Nasz Babcia jest w domu opieki Senior Residence od ponad roku, cała rodzina odwiedza babcie w tygodniu i w weekendy! Jesteśmy BARDZO zadowoleni z tego domu opieki i cieszymy się że babcia właśnie tam się znajduje! Opieka jest rewelacyjna. Smaczne jedzenie. Zawsze jest mila atmosfera! Dom jest zadbany, czysty i przyjemny. W zimie ciepło i przytulnie, a w lecie bardzo sympatycznie ze względu na ogród! Z całego Serca serdecznie Polecamy!
Dodany
2017-07-20 10:48
przez mikm
jest tam dobra opieka, kuchnia domowa dobra, Panie są bardzo pomocne, mój Dziadek tam był i było tam dobrze. Jest to zwykły dom o dobrym standardzie, bardzo ładny, ale opieka jest a to najważniejsze
Dodany
2017-07-20 12:58
przez Ula
Przyjazna atmosfera, bardzo dobre warunki, czyli wszytko co powinno być zapewnione naszym najbliższym. Często niestety się zdarza, że istnieje ryzyko oddania osoby starszej w nieodpowiednie ręce, dlatego warto najpierw się upewnić „co w trawie piszczy”. Poddając opiece moją babcie byłam całkowicie spokojna o nią. Oczywiście nie wybrałam tego domu od tak. Najpierw popytałam się i poczytałam co nieco opinii o nim.
Dodany
2017-07-21 09:04
przez Anetaa
razem z rodziną cieszymy się, że wybraliśmy właśnie ten dom.
Jedzenie jest bardzo smaczne - dużo owoców, warzyw. Personel dba o odpowiednią ilość przyjmowanych płynów przez podopiecznych. Dom jest czysty i przytulny. Zimą jest ciepło, a latem w pełni można korzystać z ogrodu, w którym są stoliki, parasole i dużo kwiatów. Personel jest oddany, a w domu panuje ciepła atmosfera.
Gorąco polecam
Dodany
2017-07-21 11:22
przez Ryszard
Personel doświadczony z wielka życzliwością . Opiekunki - życzliwe i z uśmiechem wykonują swoje obowiązki; wyżywienie też w porządku. Dziękuje za opiekę nad mama.
Dodany
2017-07-24 12:43
przez Marlena Surowiec
moja babcia która tam przebywa zawsze uśmiechnięta i czysta . Jak babcia była chora reakcja natychmiastowa – od razu został wezwany lekarz, bardzo troskliwa opieka. Mogę polecić z czystym sumieniem
Dodany
2017-07-25 11:34
przez Marzena
bywam tam średnio raz w tygodniu odwiedzić swoja Ciocie i widzę jaka jest opieka i zaangażowanie personelu. Opiekunki potrafią tak troskliwie zająć się naprawdę nie łatwymi w opiece osobami, że głowa mała. Potrafią porozmawiać. Opiekunki tam naprawdę się zwijają i mają ciężką pracę ale to trzeba widzieć
Dodany
2017-07-26 09:44
przez lika
dom jest czysty i zadbany. Moja mama miała tam bardzo dobrą opiekę. Nie mogę złego słowa powiedzieć o placówce.
Dodany
2017-07-26 13:28
przez Ryszard
Szanowna Pani,

co prawda od czasu pani zapytania o dom opieki Senior Residence minęło sporo czasu, ale widzę, że został reaktywowany. Odpowiadam teraz, bo dopiero dołączyłem się do tego forum. Dwa tygodnie temu przenieśliśmy moja teściową z jej mieszkania do tego domu.. Obydwoje z zona mieszkamy na stale w Kanadzie i od 3 lat, podczas odwiedzin teściowej, rozglądaliśmy się za odpowiednim dla niej miejscem. Dom został nam polecony przez dalekiego krewnego, którego mama tam przebywała.
Z tego co zobaczyliśmy, dom jest dobrze dostosowany do pacjentów, pielęgniarki i opiekunki chętnie udzielają informacji i odpowiadają na pytania, posiłki wydają się być dobrej jakości i ilości. Dostęp do pacjentów (wizyty) jest dogodny. Za wcześnie jest nam powiedzieć czy wybór jest dobry dla moje teściowej, ale wydaje mi się ze tak.
Dodany
2017-07-27 10:57
przez Agnes
Także polecam, co prawda nasza przygoda z tym domem trwała tylko kilka miesięcy, ale babcia wróciła do nas zadowolona i bardzo chwali. Czasem nawet brakuje jej niektórych dziewczyn, które tam się nią opiekowały także to chyba mówi samo za siebie :) Pozdrawiam serdecznie
Dodany
2017-07-28 14:31
przez karin
nikogo tam nie mam, ale moja koleżanka tam pracuje i wkłada w tą pracę całe serce, więc seniorzy nie mogą mieć tam źle, ale nie wiem jak wygląda kwestia posiłków i wgl.
Dodany
2017-07-31 09:09
przez Lela
moja babcia była w trzech różnych domach opieki i zdecydowanie senior residence wygrywa. Dobra opieka, smaczne jedzenie, a dodatkowo różnego rodzaju zajęcia dla seniorów, np. manualne, muzyczne itp. więc nikt się tam nie nudzi i nie patrzy całymi dniami w okno. Polecam serdecznie.
Dodany
2017-07-31 13:34
przez Grzegorz
Mogę z czystym sumieniem polecić ten Dom. Długo poszukiwałem właściwego miejsca dla mojego taty. Odwiedziłem wiele placówek ale Senior Residence urzekł mnie z wielu powodów. Podczas pierwszej wizyty (a była niezapowiedziana) zostałem bardzo serdecznie przyjęty przez personel, zastałem czysty i pachnący dom (nie było i nie ma tam charakterystycznego zapachu, który pojawiał się w wielu innych placówkach, które oglądałem), zadowolonych mieszkańców. Jedna z podopiecznych, z którą miałem okazję rozmawiać, bardzo zachwalała opiekę w tym domu i to też utwierdziło mnie w przekonaniu, iż dobrze trafiłem. Po prawie roku pobytu mojego taty cieszę się, że dokonałem takiego wyboru. Zawsze jest wesoły, zawarł znajomości z innymi mieszkańcami i bardzo chwali sobie opiekę oraz posiłki
Dodany
2017-08-02 11:20
przez Klara
Zgadam się z poprzednimi komentarzami. Opiekunki starają się jak mogą aby wszystko było dobrze.
Dodany
2017-08-07 09:58
przez Grażyna
babcię przywiozłam z innego domu opieki. Tu jest 4 miesiące. Zadowolona. Pielęgniarki miłe, rehabilitanci kompetentni. Domowo, ciepło, serdecznie. Polecam
Dodany
2017-08-07 14:53
przez DaWanda
chciałbym wszystkim polecić ten Dom Opieki. Ludzie pracujący tam są bardzo mili, serdeczni i pomocni. Mój tata spędził tam swoje ostatnie 9 miesięcy. Budynek przepięknie położony, dużo zieleni i przestrzeni życiowej. Odpowiedni dom aby spędzić cudowną jesień swojego życia.
Bardzo dziękuję całemu domowi oraz jej pracownikom za opiekę nad moim ukochanym tatą.
Dodany
2017-08-08 11:01
przez Jadzia
Od 3 miesięcy w tym ośrodku jest moja mama. Pełna profesjonalna obsługa, jedzenie smaczne domowe, opieka całodobowa. Polecam bez zastrzeżeń
Dodany
2017-08-08 12:15
przez Majka
Bardzo polecam Senior Residence. Mama uśmiechnięta i radosna tak jak pozostali pensjonariusze. Jedzenie domowe, opiekunki sympatyczne bardzo pomocne. Gdy pogoda pozwala na odpoczynek na świeżym powietrzu seniorzy spędzają czas na dworze. Śpiewają, malują, oglądają, zawsze jest tam wesoło. Cieszę się, że mogłam moją kochaną mamę oddać pod opiekę tak wspaniałych osób.
Z całego serca polecam ten obiekt. Majka.
Dodany
2017-08-09 11:32
przez Anna
Myślę, że trochę zależy od stanu osoby starszej i oczekiwań względem ośrodka. Tutaj akurat dobrze traktują seniorów, starają się im zorganizować życie oraz zapewnić rozrywkę. Na pokładzie są terapeuci i rehabilitanci, więc ludzie tam są w dobrych rękach
Dodany
2017-08-10 15:14
przez Karol
Ośrodek na pierwszy rzut oka świetny.
Niestety tak tylko wygląda z zewnątrz.
Opieki nocnej praktycznie nie ma (jedna pielęgniarka na kilka oddziałów), lekarz raz w tygodniu, jedzenie niesmaczne i strasznie monotonne.
Rotacja personelu bardzo duża - bo warunki nieciekawe.
Personel poniża opiekunów wykorzystując ich niedołężność.
Senior Residence to tylko maszynka do zarabiania pieniędzy a nie dom w którym z poświęceniem ktoś się zajmie naszymi bliskimi.

Jak czytam komentarze że jedzenie domowe i wspaniała opieka to wydaje mi się że te komentarze są "sponsorowane"
Proszę się tam przejść w nocy by zobaczyć "opiekę" oraz na spróbować tragicznego jedzenia.
Dodany
2017-08-11 11:24
przez Tak
jak wiadomo smak to pojęcie względne i nie wszystkim musi smakować to samo, ale z tego co mi wiadomo to seniorzy nie narzekają na posiłki...
/
Dodany
2017-08-14 11:29
przez Fauli
wszystkim życzę żeby ich najbliżsi trafiali właśnie do takich miejsc jak Senior Residence
Dodany
2017-08-16 10:46
przez Natalia
Jedzenie jest dostosowane do potrzeb zdrowotnych podopiecznych. W ciągu tygodnia odbywają się różne zajęcia dodatkowe dzięki którym seniorzy się nie nudzą i mają zapewnioną ciągłą rozrywkę.
Dodany
2017-08-17 14:47
przez Alicja
Jest mało tak zaangażowanych ośrodków. Prowadzą tutaj dogoterapie, a to ma świetny wpływ na seniorów. Zdecydowanie należy im się szacunek za zaangażowanie.
Dodany
2017-08-18 13:35
przez Matylda
Zajęcia dodatkowe, które są organizowane dla seniorów naprawdę robią różnicę w ich samopoczuciu. Wierzcie lub nie, ale wtedy czas płynie inaczej, są czymś zajęci, a później jeszcze długo mają o czym opowiadać
Dodany
2017-08-21 10:59
przez Sabina
Opiekunowie wykonują swoją pracę z oddaniem, zapewniane są rozrywki i masz święta. Sam ośrodek jest zadbany i w miarę nowy, ogólnie rzecz biorąc jest to przyjemne miejsce dla seniorów
Dodany
2017-08-22 11:24
przez Krysia
Polecam ten dom opieki wszystkim zainteresowanym życiem w bardzo komfortowych warunkach oraz pod wspaniałą i bardzo dbałą opieką całego personelu domu Senior Residence. Pozdrawiam Serdecznie.
Dodany
2017-08-22 16:06
przez Jaśmin
szczerze polecam ten dom opieki
Dodany
2017-08-29 08:34
przez Anka Brzózka
My jesteśmy bardzo zadowoleni z tego domu. Moja babcia od kilku lat przebywa w Senior Residence. Zawsze jest zadbana, nakarmiona i przede wszystkim uśmiechnięta i zadowolona co dla nas jest najważniejsze. Opiekunowie zawsze z sercem podchodzą do podopiecznych jak i do ich rodzin. Dom czysty, pachnący i personel bardzo miły, lekarz również nie odmawia wsparcia rodzinom. Ja osobiście bardzo polecam ten dom:)
Dodany
2017-08-30 08:41
przez Tomasz
Podziękowania dla właścicieli i personelu za wspaniałą opiekę nad moim tatą. Piękny, spokojny dom . Dziękujemy.
Dodany
2017-08-31 13:48
przez Gala
Podpisuje się obiema rękami pod powyższymi opiniami. Chyba nic więcej nie trzeba dodawać
Dodany
2018-04-16 12:35
przez Barbara
W dużych miastach takie molochy to standard. W Chorzowie jest podobnie. Ludzie nie dajcie się nabrać, większość a, kto wie czy nie całość tych komentarzy to opinie ludzi udających rodziny:) Personel i osoby związane z danym domem opieki:) Niech dom opieki kompromituje się dalej :)
Dodany
2018-05-05 22:30
przez Tom
Dokładnie Pani Barbaro, dokładnie. Nic dodać, nić ująć.
Dodany
2018-07-04 11:15
przez Maja
Moja mama jest w Zielonym Kąciku w Częstochowie. Tylko 20 pensjonariuszy, rodzinna atmosfera.

Polecam
Maja
Dodany
2018-07-31 11:25
przez prywatna opieka
Nie znam tego osrodka, ale my mamy powazne problemy z prywatnym domem opieki, gdzie byly kolorowe oferty, a seniorki kulily sie na widok wlasciciela. Czeste odwiedziny zweryfikuja opienie.Jak nie zobaczysz na wlasne oczy, to nie masz pewnosci jak opiekuja sie seniorami, ktorzy calkowicie sa uzaleznieni od personelu.
Opinie w internecie pisza wlasciciele i ich rodziny, a rzeczywistosc czesto szokuje.
Dodany
2018-08-03 09:32
przez Krysia
Polecam wyjątkowy dom seniora PARAISO w Brennej. Kameralny z rodzinną atmosferą.
Dodany
2018-10-24 15:27
przez Magdalena
Jeśli opieka domowa jest niewystarczająca a opieka całodobowa jest wymagana, warto wówczas rozważyć pobyt w dobrym domu opieki, gdzie nie brakuje empatii, cierpliwości, wyrozumiałości a panująca atmosfera jest atmosferą domową. Nowoczesne Domy Opieki www.opieka-justynadom.pl Katowice i okolice
Dodany
2018-11-03 17:01
przez Tomek
Polecam BetaMed Centrum Medyczne - Dom Opieki - Zakład Opiekuńczo-Leczniczy - Chorzów
Dodany
2018-11-15 21:07
przez Bokus
Czemu w naszym kraju buduje się tylko szpitalne molochy na 80, 100 czy 200 osób? Chyba większość z nas czułaby się bardzo źle w takich miejscach. Budują umieralnie bo widza tylko biznes, biznes i jeszcze raz biznes. Gdzie są domy seniora tak jak np. w USA czy na zachodzie na 10, 15 czy 20 osób? Ludzie - nie tędy droga!
Dodany
2019-03-28 08:55
przez Tomasz
Średnie ceny w prywatnych domach opieki to 3 a 6 tyś. Ceny w państwowych DPS jeśli zliczymy wszystko (70% z emerytury + resztę pokrywa rodzina) średnio wynoszą między 3 a 4 tyś. Warto więc zastanowić się dlaczego prywatny ośrodek proponuje cenę np. 2600 tyś zł? Czym to jest spowodowane? Mniejszą liczbą personelu, brakiem rehabilitacji, gorszym standardem, uboższym jedzenie czy brakiem podstawowej opieki medycznej? Czy po prostu dlatego, że to nielegalna, dzika placówka, która w nic nie musi inwestować? Często jest tak, że prywatne ośrodki za taką cenę proponują podstawowe usługo hotelowe z jednym opiekunem na 20 pensjonariuszy. Jeśli cena jest zbyt niska powinna nam się zapalić czerwona lampka, gdyż bezpieczeństwo naszych bliskich to podstawa. Za nim znajdziemy dom opieki zadajmy sobie pytanie, czego szukamy? Przechowalni aby było jak najtaniej czy bezpiecznego miejsca, gdzie starsza osoba czuję się komfortowo i może się nadal realizować? Pytanie zostawiam otwarte.
Dodany
2019-04-24 18:46
przez Strażnik
Najważniejszą rzeczą jest bezpieczeństwo naszych bliskich. Ciągle słyszymy o dramatach w domach opieki, tu przywiązywali, tam poniżali, gdzieś bili itd. Szukajmy bezpiecznych domów opieki.
Dodany
2019-12-05 12:44
przez Gość
Myślałem, że nikomu nie trzeba tłumaczyć o zagrożeniach związanych z tego typu ośrodkami. Jest dobra przychodnia i ta zła, tak samo jest z domami opieki. Zawsze będzie to trudna decyzja.
Dodany
2020-07-08 10:39
przez gość
Jedzenie nie jest najlepsze, natomiast co do opieki... są różni pracownicy. Jedni widać, że są na właściwym miejscu i są zaangażowani, są niestety również tacy, którzy głównie siedzą i zajmują się sobą i wykonują obowiązki po "najmniejszej linii oporu" i którzy zawsze "wiedzą" lepiej, przy czym lepiej dla... siebie. Pewnie jak wszędzie.
Dodany
2020-09-24 18:41
przez
Dom Opieki w porządku. Polityka cenowa nieprzemyślana. Podwyżki co roku o 15 - 25%. Pokój jednoosobowy kosztuje teraz 155zł za dzień, od 1.1.2021 178. Ostatnia podwyżka była w styczniu 2020.
Dodany
2021-02-03 09:17
przez Gość
Koszt pobytu w największych miastach u nas to średnio 5-6 tysięcy miesięcznie. Co do decyzji to zawsze będzie to dla nas trudna decyzja, ważne aby wybrać dobry dom opieki.
Dodany
2021-03-29 19:54
przez gosc
..178zl/dzien..plus jakies tam srodki higeniczne testy..itd..ostatnio jezyk rosyjski bylby pomocny!!..a jak "kota" nie ma..to "myszki" bidne sa:(

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.