Opinia

Dodany
2022-03-29 21:18
przez Bożena sliwinska wasiak
Dom spokojnej starości słoneczny las w Stanisławowie pierwszym przy ulicy Jana kazimierza 453 nie posiada zezwolenia wojewódzkiego urzędu mazowieckiego w warszawie na prowadzenie działalności pod adresem Jana kazimierza 453. Była kontrola która to potwierdziła odsyłam do biuletynu informacji publicznej urzędu mazowieckiego tam znajdziecie wyniki kontroli nieprawidłowości kwotę kary wprowadzany zakaz odwiedzin w prywatnym folwarku tych wspólników dotyczył rodzin a nie peronu który wbrew zapewnieniem na stronie miał spać i nie wychodzić poza dom kolejne kłamstwo. Moja mama po 6 tyg. Odebrana w stanie wegetatywnym oduczona jedzenia samodzielnie odwodniona z licznymi odlezynami przykutej do łóżka obolałe splatana przestraszona.a mimo to zadaliscie ze odbieram ma e bez roszczeń chociaż stan był karygodne. Nie było przeprosin a krzyki pana prezesa w do u mamy. Juz nie mam mamy w 3 dni odeszła. Nie zapomnę wam tego ze kłamie cie Bozena sliwinska
Dodany
2022-04-13 09:10
przez Bożena sliwinska
Ostrzeżenie dom opieki " słoneczny las w"w stanislawow pierwszy ul Jana kazimierza 463 nie legalny dom pod warszawa

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.