Nowy Dom Seniora na Dolnym Śląsku - Pałac Roztocznik - przyjmuje seniorów od zaraz

Dodany
2016-11-23 16:09
przez krystian_wrocek
Jeśli macie taki problem jak ja - czyli potzebujecie miejsca od zaraz dla kogoś bliskiego to moge z reka na sercu polecic Pałac Roztocznik koło Dzierżoniowa. Z Wrocławia jedzie się niecałą godzinkę. W jednym z budynków tego przepięknego kompleksu pałacowo-parkowego działa nowy dom seniora. Pensjonariusze a co najważniesze personel bardzo fajny. Warunki tez świetnie. Wiadomo trzeba zapłacić, ale to w koncu prywatny dom seniora. Taka jest niestety cena luksusu. . Mojemu wujkowi przyapdł do gustu i przenosi się tam. No i hit. Może sobie sprowadzić co chce z domu, tzn. ulubiony fotel biurko i obrazy. Jeśli ktoś potrzebuje to dzwońcie 663 559 555.
Dodany
2017-04-07 13:27
przez Ada
Czy ktoś może jeszcze podzielić się swoimi wrażeniami z tego Pałacu Roztocznik? Z góry dzięki.
Dodany
2017-06-28 17:08
przez Boby_88
Ja mam tam dziadka i jest naprawdę ok. Wspaniała okolica, obsługa też. A co najważniejsze dziadek czuje się tam świetnie, bo reszta seniorów też dopisuje. No i to nowy ośrodek. Polecam. www.palacroztocznik.com
Dodany
2017-07-09 22:18
przez ewa zujewicz
ja rowniez polecam z calego serca to miejsce moja tesciowa jest tam od lutego niesamowicie cudowni ludzie opiekunowie z neludzka cierpliwoscia na kazde zawolanie nasza babcia bardzo sie bala z poczatku teraz za zadne skarby swiata nie poszlaby gdzie indziej dzis wlasnie wrocilismy z cudownej imrezy plenerowej nasza babcia rozzpiewana szczesliwa mowi do mnie coros jakipiekny dzien i za te wszystkie piekne dni mojej prawie matki bardzo dziekuje calemu zespolowi z palacu roztocznik jesli szukacie miejsca dla swoich bliskich polecam naprawde warto tam sie wybrac bedziecie milo powitani nie tylko za pierwszym razem tam naprawde pracuja ludzie o wielkim sercu dziekuje im bardzo ewa zujewicz
Dodany
2017-10-20 18:27
przez Janek
Polecam dom opieki jodlowadolina.pl
Ośrodek prowadzony z powołania i z serdecznością, ogromnym ciepłem imiłością do ludzi z choroba Alzheimera
Dodany
2018-03-06 11:24
przez Jan
Niestety ale połowa prywatnych placówek w Polsce działa na "dziko", gdzie pensjonariusz skazany jest tylko na siebie. Ośrodki nie posiadają zezwolenia wojewody. To zwykłe domy mieszkalne, brak profesjonalizmu na każdym kroku. Polecam szukać Legalnych Domów Opieki.
Dodany
2018-07-31 21:46
przez Jaś
Polecam dom opieki MARANTA w Bierutowie. Tylko 40 min. od Wrocławia.
Dodany
2018-12-07 08:33
przez Małgorzata
Wsitam.Mój tato przebywa od września 2018 w Pałacu Roztocznik Dom Seniora.Hmmmm,Niby wszystko ładnie,miło,ale tato narzeka,że zdarzają się kradzieże.Jak w innych ośrodkach to wygląda?
Dodany
2019-02-22 12:29
przez Tomasz
Ja natomiast słyszałem, że pobieracie 2 x kaucję?
Dodany
2020-02-06 11:10
przez Kora
To ładny dom opieki, ale nie dla chorych na Alzheimera. Przy tej chorobie potrzebne jest długoletnie doświadczenie, zrozumienie tej ciężkiej choroby. Personel musi mieć doświadczenie przy osobach z Alzheimerem. To nie czas na experymenty.
Dodany
2020-02-27 14:41
przez Maja
Dom seniora Dzierżoniów

Mam pytanie czy Pałac Roztocznik to dom seniora Dzierżoniów
Dodany
2021-01-25 19:46
przez R2r
Dom seniora mieści się w nowym budynku,nie w pałacu. Niestety ja też słyszałem o kradzieżach na pensjonariuszach tego domu. Jeżeli to prawda to dyskwalifikuje ten ośrodek,tym bardziej że jest on zamknięty dla osób z zewnątrz ze względu na covid!!!??
Dodany
2022-01-06 00:38
przez Daria
Wystarczy poprosić o sporządzenie listy rzeczy jakie osoba ze sobą przywozi a zresztą co potrzeba seniorowi .Biżuteria,pamiątki rodzinne-to powinno zostać w domu a dla seniora wygodne ubrania,kosmetyki w zupełności wystarczą.

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.