NIEPEŁNOSPRAWNE MAŁŻEŃSTWO POSZUKUJE PRZYJAZNEGO DOMU OPIEKI

Dodany
2017-05-16 09:51
przez kruszyna43
Witam. Nadal szukamy PRZYJAZNEGO DOMU OPIEKI w woj. mazowieckim. Najważniejsza jest dla nas rehabilitacja, opieka, pokój w którym spokojnie zmieszczą się dwa wózki elektryczne. Bardzo ważna jest też cena do 2500 tys. za mies. Niestety na więcej nas nie stać. Wspólnie z mężem chcemy brać czynny udział w życiu Domu Ponieważ jestem po Pedagogice, mogłabym pomóc w organizacji terapii zajęciowej. Podaję adres bloga, którego sama prowadzę: zyciutak.blogspot.com Jeśli znacie taki Dom Opieki, bardzo proszę o informację na adres:

mrozbogna@wp.pl

Pozdrawiam


Witam. Wiem, że pisałam już o sobie, ale dziś, gdy dzwoniłam do jednego z Domów Opieki, kierownik zarzucił mi, że ukrywam pewne fakty dotyczące naszych chorób. Wiec piszę jeszcze raz: Jestem 44-letnią kobietą z porażeniem mózgowym. Poruszam sie na wózku akumulatorowym. Wymagam stałej opieki i pomocy w codziennych czynnościach takich jak: mycie, ubieranie, pomoc w toalecie itp. Wspólnie z moim mężem również niepełnosprawnym (choroba Parkinsona) szukamy dobrego, przyjaznego Domu Opieki. Mój mąż takze porusza sie na wózku akumulatorowym i takze (nie zawsze) wymaga pomocy np. w toalecie lub przy myciu, czy przy ubieraniu. Czasem wymaga również karmienia.
Dodany
2017-11-08 20:24
przez Marlena
Polecam ponizszy dom
www.pensjonat-ostoja.pl (pensjona Ostoja w Starej Wsi k/Nadarzyna
Pozdr
Dodany
2017-12-01 18:40
przez Ania
Witam, jakiś czas temu byłam w ośrodku Bremed w Brzezinach . placówka nie mieści sie w woj. mazowieckim ale łódzkim ale dzięki autostradzie do Brzezin jest dobry dojazd. Mają tam dobrą obsługę i dość dużo rehabilitacji ok 3-4 h dziennie.
pozdrawiam
Dodany
2018-02-01 15:58
przez kruszyna 43
Witam. A w woj. lubelskim? jaka jest cen miesiecznego pobytu w pokou dwuoosobowyn?

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.