MOJA REKOMENDACJA DLA SENIOR MARINA NAD ZALEWEM ZEGRZYŃSKIM

Dodany
2020-10-30 13:38
przez bozena
Pragnę Państwu zarekomendować to wyjątkowe miejsce, Senior Marina, położone nad Zalewem Zegrzyńskim, godne polecenia każdemu, kto chce zapewnić bezpieczeństwo, profesjonalną, ciepłą opiekę swoim najbliższym. Przepiękny, zadbany park, tam spacerować można jak tylko pogoda dopisuje bez limitu… nie trzeba nikomu mówić, jak ważny jest ruch w każdym wieku.
Wspaniała Pani Róża, zawsze z przepięknym uśmiechem, mająca czas dla każdego pensjonariusza, wysłucha, doradzi, pomoże, załatwi każdą sprawę. Jak ona to „ogarnia” mówiąc językiem młodzieżowym ? A jednak!
Na pochwałę zasługuje też cały personel Mariny, troskliwe pielęgniarki, opiekunki i opiekunowie, pedagog i terapeuta, lekarz na miejscu. Rehabilitacja bardzo profesjonalna, na wysokim poziomie, Pan rehabilitant indywidulanie dobiera ćwiczenia, umiejętnie zachęca do podjęcia trudu gimnastyki, i rezultaty widać
No i oczywiście bardzo istotny aspekt – posiłki przygotowywane na miejscu!!! Nie będzie przesadą kiedy powiem, że kucharz rozpieszcza swoich „gości”. Takiego menu nie powstydziłaby się najlepsza restauracja. Według oceny mojego męża, który należy do wyjątkowo wymagających Panu Kucharzowi należą się 3 GWIAZDKI MICHELIN!
Czystość – to jest po prostu lśniący i pachnący DOM SENIORA!
Podsumowując, jeśli wciąż zastanawiacie się Państwo gdzie pod opiekę oddać mamę, tatę, babcię… to jest właśnie to miejsce! POLECAM, POLECAM, POLECAM! Ode mnie GRATULACJE!
Bożena Spławińska

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.