LUKSUSOWY DOM SENIORA

Dodany
2019-07-22 12:19
przez Zuzka
Ja mogę polecić bardzo atrakcyjny i lokalizacyjnie i w zakresie warunków dom opieki Złota Ostoja pod Warszawą. Jest bardzo nowoczesny a okolica jest wprost cudowna
Dodany
2019-08-07 11:13
przez Sandria
Również polecam Złota Ostoję w której przebywa moja ciocia. Warunki są naprawdę wspaniałe, opieka na najwyższym poziomie a i okolica urzeka pod wieloma względami. Naprawdę piękne i stworzone dla osób starszych miejsce. Polecam
Dodany
2019-08-10 18:51
przez Anka Jankowska
A,
ja również polecam w Kobylce Dom P Agnieszki Kiljanskiej ;przy Sempolowskiej 5
Od lat związani jesteśmy z tym Domem ;
Najpierw była tesciowa; zaczęliśmy od tak zwanych ,,wakacji,, czyli pobycie tymczasowym ;
Po kilku miesiącach zdecydowaliśmy się na opiekę całodobową;
Następnie na pobyt czasowy trafił mój wojek ; mieszkał około roku
Na chwilę obecną mieszka w Domu mój teść i moja mama ;
Muszę przyznać że standard usług jest tak samo wysoki jak na samym początku, kiedy to Dom zaczął funkcjonować;
Jest tak samo smacznie u Pana kucharza , jak na początku drogi
; jest taka sama empatia i zrozumienie personelu do Seniorów i ich schorzeń;
Pani Tatiana dziewczyna o złotym sercu, która poradzi i doradzi i wyleczy każdego pacjenta ....
Co najważniejsze atmosfera w Ośrodku jest typowo domowa;
mój wojek mówił, że to jego drugi dom , a to chyba najlepsze rekomendacje jakie mogą być; widać że Seniorzy czują się w tym miejscu dobrze i bezpiecznie .
Dla zainteresowanych podaje numer 514701511;
można podjechać- drzwi domu zawsze otwarte .

Dodany
2019-08-13 16:24
przez amand37
Bardzo dobrym domem opieki jest także placówka www.jadwinin.pl - mają super obsługę, która naprawdę doskonale dba o pensjonariuszy. Mojej przyjaciółki babcia tam jest i z tego co opowiada to jest babci tam naprawdę dobrze:) Poznała nowych ludzi, ma z kim porozmawiać, ma stałą opiekę. Wcześniej głownie siedziała sama w domu, bo jej rodzina mieszka w zupełnei innym mieście..
Dodany
2019-08-19 14:59
przez Lidziak
Jedną z naprawdę wspaniałych placówek o wysokim standardzie jest Złota Ostoja. Dom opieki ma nowoczesne wyposażenie, profesjonalny personel i piękną miejscówkę.
Dodany
2019-09-09 16:17
przez Zuzka
Bardzo fajna jest Złota Ostoja w Czosnowie pod Warszawą. Bardzo piękna okolica, a samo miejsce bardzo wysokiej jakości - zarówno opieka, jak również same warunki. Polecam
Dodany
2019-09-17 09:20
przez ANNA R
Również polecam w Kobylce przy Sempolowskiej 5;
Dojazd z Warszawy jest szybki i bardzo latwy;
Podałam
Polorzenie Domu jest piękne- na terenie dużo starodrzewia - cisza, spokój.
Warunki bytowe są bardzo dobre; pokoje komfortowe bo 2 osobowe z łazienką;
Opieka bardzo dobra; personel zna pacjenta i jego potrzeby .
Anna R
Dodany
2019-10-28 14:16
przez Alinka
Babcia przebywa obecnie w Złotej Ostoi i przyznam, że warunki tutaj pozytywnie mnie zaskoczyły. Wszystko dostosowane do osób niepełnosprawnych, pokoiki przytulne, ogród, przemiła obsługa, wiele udogodnień i miejsc do przyjemnego wypoczynku. Naprawdę niezwykłe miejsce.
Dodany
2019-11-21 13:31
przez Mirek
To fakt, Złota Ostoja może mierzyć się z najlepszymi. Dziadek znalazł tutaj wszystko czego oczekiwał, ma stałą opiekę, super towarzystwo, a warunki są naprawdę na najwyższym poziomie.
Dodany
2019-12-09 18:58
przez Jolka
Jak dla mnie Złota Ostoja jest jedną z najlepszych pod tym kątem placówek w okolicach Warszawy. Warunki są tutaj wspaniałe, opieka na najwyższym poziomie, a okolica magiczna.
Dodany
2020-05-19 10:49
przez Martynka
Złota Ostoja zdecydowanie fajna. Mieszkam nieopodal, mają naprawdę przyjemne otoczenie, super warunki i co ważne widać ze i pensjonariusze zadowoleni

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.