Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Klinika seniora Poznań ul lechicka 100

Dodany
2021-04-25 23:14
przez Wnuczka
Przestrzegam wszystkich absolutnie przed tym miejscem moja babcia która była tam raptem 2 tygodnie trafiła prosto do szpitala gdzie zmarła była tak zaniedbana i odwodniona ze lekarze nie mogli się nadziwić jak można tak doprowadzić osobę do stanu krytycznego! Nie było żadnych wcześniej informacji że jest coś nie tak zawsze wszystko było dobrze jak dzwoniliśmy.. Więc pytam się jak można tak doprowadzić osobę która jedzie w dobrym stanie tylko na rehabilitację???? Jak można niedpoatrzyc stanu zdrowia kiedy babcia po odbiorze jest w stanie agonalnym!!!! Dodam że pobyt był prywatny... Jestem w takim szoku ze będę wszystkich przestrzegała przed pobytem tam jeśli nie chcecie odbierać ukochane osoby w worku... Zastanówcie się i poczytajcie opinie ja żałuję że wcześniej tego nie zrobiłam więc czuję się w obowiązku wszystkich ostrzec może komuś uratuję tym wpisem życie!!!
Dodany
2021-05-28 17:06
przez KlinikaSenioraLechickaOszusci.
Mam podobne odczucia z kilkudniowego pobytu mojej mamy która zmarła na chorobę zakaźną widząc lekarza dopiero dzień przed śmiercią. Jakby tego było mało państwo Łodziak robią problemy aby rozliczyć się z reszty pieniędzy. Przez telefon słyszę ze nie będą ze mną rozmawiać bo nie jestem stroną w sprawie. A kto nią jest? Skoro na umowie widnieje mój podpis. Ewidentnie nastawieni są na zysk nic więcej. A wystarczy powiedzieć Przykro nam że Pana mama zmarła rozliczymy się z Panem najszybciej jak się uda. To nie. Chamstwo i słoma z butów pseudobiznesmani.
Dodany
2021-06-25 23:44
przez
Kochani jestem jedynaczką(miałam siostrę)!!, teraz mam tylko tatę, a on mnie!! Tylko, że ja muszę od p. dr. kardiolog i nefrologa mieć zgodę na operację "zwyrodniałych kolan"!! (Mieszkam w bloku na 3 piętrze) Super!! koronografia już 27 czerwca , pierwszy holter 1 lipca, drugi 15 sierpnia, a wizyta u nefrologa dopiero 1 września!!!! No i co z Tatusiem zrobić?!! Dzieci pracują, mają swoje małe dzieci, nikt sympatycznym dziadkiem - staruszkiem z demencją się nie zaopiekuje!!No to wybrałam Dom Seniora na Lechickiej, bo blisko!! Pani Dyrektor super!! empatyczna ciepła i miła, ale Jej główna koordynatorka?! "zimna służbistka", sorry, ale negatywne wpisy p. Alicji dotyczą!! Mam tzw. 'prekognicję'!! Pieniądze, to nie wszystko!! Lekarz zapisał Tacie pieluchy!!, one dużo kosztują, a tu p. Alicja zabrania Tacie z "kaczki" korzystać, pieluchy muszą być "fioletowe"!!, no i jak mieć zaufanie dla takiej osoby?! Sorry, ja mam wyższe wykształcenie, a na wcześniejszą emeryturę przeszłam, bo najpierw chorą na alzheimera Mamunią się opiekowałam , póki Tato dawał radę (urlop na kawałki dzieliłam), no a potem Tato się rozchorował!! Bogaci nie jesteśmy, przez 7 m-cy Tato w Bydgoskiej "Atmie" mieszkał!! Wcale u mnie nie chciał zamieszkać!!, no, ale wnuczka (siostrzenica), która mieszkanie za opiekę przejęła myślała, że Tato dwóch zapaleń płuc nie przeżyje!! No ale Dziadek żyje, ale nas na Atmę, gdzie łazienka była obok pokoju, a telewizor w każdym pomieszczeniu, nie stać!!Pani dyrektor trochę "asertywyności?"Pozdrawiam i całuski przesyłam!!

Dodany
2021-07-12 18:04
przez
wpis z 20121-06-25 chcę usunąć!!

Dodany
2021-07-15 17:57
przez Dagmara od Danki
Ale nie bardzo rozumiem czego wpis dotyczy , Pani chorób czy co ? Moja Babcia jest w tej placówce od 4 lat, a to już jej druga. Nigdy nie miałam do czynienia z bardziej empatycznym personelem. Pieluchy drogie ????? Seni Fioletowe są najbardziej chłonne i to raczej jest dbanie o higienę a nie o kasę. Pieluchy są refundowane przez NFZ, część środków na pieluchy można też zrefundować w MOPR albo w PCPR ze środków PFRON. Co do pani Alicji to UWAGA ! NIKT TAK NIE DBA O TYCH SENIORÓW JAK ONA , wie o swoich podopiecznych wszystko. Pobyt w Klinice to nie jest opieka indywidualna ( ta to dopiero kosztuje ) .... Chylę czoła dla tych opiekunów , to jest ciężka praca, trzeba mieć ciężki charakter bo różne rzeczy się słyszy od ludzi chorych na alzheimera oj bardzo różne ... No i jak widać można tez kogoś opisać negatywnie w internecie bo dba o higienę podopiecznego i zalec zakup dobrych pieluch. .... No brawo !!!! Trochę refleksji .... Jak to Pani mówi SERIO !!!! Pani opinia jest nieprawdziwa i do tego krzywdząca, polecam czasami przemyśleć zanim się coś napiszę. Pozdrawiam
Dodany
2021-07-23 00:10
przez opinia
No i napisałam, dlaczego tak napisałam i że przeprosiłam p .Alicję, ale wpis zniknął jak sen złoty!! Dobry haker wpis z "chmury odzyska"!! Po co ta strona?! Skoro mamy możliwość wyrażenia opinii, to czemu FB tej opcji nie honoruje?

no i ktoś zdążył moją nową opinię odczytać?!

Dodany
2021-07-23 00:13
przez
No Panie Operatorze, proszę o udostępnienie mojej "pozytywnej" opiniiII!!

Twoja odpowiedź

KONTAKT

www.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.pl

Copyright © 2001-2021 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.