Jagodowe Zacisze Jazgarzewszczyzna ul.Leśna 15

Dodany
2016-06-30 11:19
przez rodzina
Dom opieki Jagodowe Zacisze Jazgarzewszczyzna ul.Leśna 15 a jest oddalony od Piaseczna o 5 km.Dojazd bez samochodu jest utrudniony.W niewielkich pokojach nie ma poręczy dla osób niepełnosprawnych.W pomieszczeniach śmierdzi moczem.W salonie - fotele ustawione są tyłem do telewizora.To jednak nie ma znaczenia,bo pacjenci śpią - wszyscy - pewnie nafaszerowani środkami uspokajającymi.Obsługa drastycznie niemiła.Pacjenci bywają popychani,kiedy bez pozwolenia usiłują wstać z fotela.Źle widziane są odwiedziny.Odwiedzający są obrażani.Mówi się do nich podniesionym głosem.
Reklama w internecie nijak się ma do rzeczywistości.Co z tego,że dookoła las,jeśli pacjenci są zamknięci na klucz i nie wypuszcza się ich na zewnątrz - nawet na prośbę rodziny.Część pacjentów jada w kuchni.Nie ma ręczników jednorazowych.W sumie bardzo złe warunki.
Dodany
2016-08-29 12:34
przez Mariusz
Rozumiem, że komentarz jest odpowiedzią na wyproszenie Państwa z placówki przez personel? Niestety, takie są konsekwencję wnoszenia alkoholu na teren naszego obiektu.
Pozdrawiamy
Dodany
2024-02-25 15:29
przez

Twoja odpowiedź


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.