Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Godny polecenia! Województwo pomorskie

Dodany
2019-04-12 17:42
przez Elzbieta Kraszewska
Witam. Chciałabym się podzielić informacja na temat nowo otwartego domu opieki w województwie pomorskim. Jest on w miejscowości Czeczewo gm. Przodkowo. Nazwa to Dom Aktywnego Seniora Nasz Dom. Z tego co wiem szefostwo tego domu działa na rynku już od około 5 lat..W tamtym roku wybudowali przystosowany dla osób niepełnosprawnych dom. Budynek super. Nowy. Mimo tego ze przebywa tam juz sporo osob brak jest nieprzyjemnego zapachu. Wszystko zadbane czysciutkie. Dużo zajęć dla seniorow. Opiekunki uśmiechnięte sympatyczne pomocne. Szefostwo empatyczne pomocne. Moja mama przebywa w tym domu od kilku miesięcy i jest naprawdę zadowolona. Polecam każdemu gdyż dom jest warty polecenia. Elzbieta Kraszewska
Dodany
2019-11-28 17:47
przez Maria Biestek
O tak. Ja też z czystym sumieniem polecam ten dom. Każdemu kto podjął decyzję o oddaniu bliskiej osoby do domu opieki z całego serca polecam ten dom. Panuje tam naprawdę przemiła atmosfera. Opiekunki cudowne kobietki..sympatyczne.. empatyczne..pomocne w każdej chwili. Podopieczni są tam zadbani..czyści.. pozytywnie nastawieni do dalszego życia. Panuje tam naprawdę domową atmosfera.

Twoja odpowiedź

KONTAKT

www.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.pl

Copyright © 2001-2019 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.