Geravita dom opieki

Dodany
2015-03-11 13:44
przez slavko
Szukałęm opieki dla mojej schorowanej matki i znalazłem ją w domu opieki geravita [url=http://www.domopiekigeravita.pl/]http://www.domopiekigeravita.pl/[/url] Do mamy przyjeżdża pani, która w ciągu dnia pomaga mojej mamie, bo ja jestem w pracy i nie jestem w stanie być non stop przy mamie. Dodatkowo prowadzoną ma również rehabilitację po udarze. Taka opieka to dobry pomysł, gdy ktoś ma obawy przed wysłaniem starszej osoby do domu opieki, a mogę potwierdzić, że opieka jest na dobrym poziomie.
Dodany
2015-03-11 20:42
przez jarek
Prywatnie, nie masz możliwości sprawdzenia wykształcenia opiekuna.
Może być to osoba, która nie ma żadnego wykształcenia w tego typu pracy, a dokumenty potwierdzające niby kwalifikacje i referencje mogą być napisane przez nich samych.
  Podobna sytuacja spotkała moich znajomych.
Domy opieki kontrolują odpowiednie służby, poza tym, rodzina która decyduje się na zakwaterowanie bliskiej osoby w takim domu, sugeruje się też opiniami znajomych, którzy korzystali z takich Ośrodków.
Opieka w takim domu jest fachową, masz pielęgniarki, opiekunki, lekarza.Dodany
2015-11-03 18:30
przez Kasia
Wykształcenie kierunkowe to nie wszystko. Byłam opiekunką w domu opieki przez 6 lat i bez wykształcenia , bo jestem po szkole gastronomicznej i muszę Państwu powiedzieć, że żeby opiekować się ludźmi starszymi wystarczy trochę serca i wiele cierpliwości. Wiadomo,że pensjonariusze są różni,bywają też agresywni, ale starość rządzi się swoimi prawami i trzeba brać pod uwagę,że wszyscy się kiedyś zestarzejemy i możemy trafić do domu opieki. Przy wyborze domu proszę kierować się troszkę pierwszym wrażeniem,ale najlepiej robić niezapowiedziane wizyty i zwracać uwagę na zachowanie większości pensjonariuszy, nie tylko na bliską nam osobę. Patrzymy czy są szczęśliwi,weseli itd.
Pozdrawiam

Twoja odpowiedź


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.