Ekskluzywne domy seniora / Dolny Śląsk i Śląsk

Dodany
2018-06-26 10:42
przez Jerzy
Interesują mnie ekskluzywne domy seniora. Czy ktoś z Państwa może mi jakiś polecić ? Z góry dziękuję za pomoc.
Dodany
2018-06-26 15:05
przez Martulla
Nie wiem co masz na myśli, pisząc ekskluzywne, ale na bardzo wysokim poziomie jest Leśny Dom Seniora, w którym poza dobrą opieką, moim zdaniem, jest również SPA, salon fryzjerski, sauna. Dużo informacji znajduje się na ich stronie lesnydomseniora.pl. Najlepiej jednak byłoby Ci zadzwonić lub w ogóle podjechać tam, żeby zobaczyć okolicę i wnętrza. Dom jest bardzo nowoczesny, a jednocześnie panuje w nim całkiem rodzinna atmosfera. Nie wiem jednak, czy nie przeszkadzałoby Ci, że to jednak jest w Piastowie. Pewnie z 4 godziny od Ciebie. Ale opieka i standard jest na bardzo wysokim poziomie, to mogę przyznać.
Dodany
2018-06-26 17:45
przez Jerzy
Dziękuję za informację, ale interesują mnie tylko Dolny Śląsk lub Śląsk.
Dodany
2018-07-24 16:21
przez Leszek
Nowoczesne, ekskluzywne dom opieki dopiero zaczynają powstawać. 80% placówek w Polsce to wciąż komunistyczne domy starców, więc wcale się nie dziwie negatywnym podejściem seniora do owych domów opieki. Musi minąć 20 lat zanim dogonimy zachód w tej kwestii. Tam dom opieki kojarzy się z godną, uśmiechniętą starością!
Dodany
2018-07-30 23:44
przez Aga
Serdecznie zapraszamy do Brennej do domu seniora PARAISO. Śląsk
Dodany
2019-03-15 22:06
przez deupol
Niestety w Niemczech sa rowniez Domy Seniora w ktorych pacjeci sa zle traktowani przez personel, i nie jest prawda to co napisal "Leszek", "Musi minac 20 lat zanim dogonimy zachod w tej kwestii. Tam dom opieki kojarzy sie z godna, usmiechnieta staroscia." Niestety, sa tam rowniez Domy Seniora gdzie pacjeci sa pompowani srodkami uspokajacymi i nasennymi, bici i przypinani pasami do lozek. Cudze chwalicie a swojego nie znacie !!! Mieszkam od 25 lat w Niemczech i wiem wiele na ten temat. Ostatnio Niemcy chetnie przyjezdzaja do Polski w poszukiwaniu nowoczesnych Domow Seniora ktore buduje sie dla nich, albowiem w Niemczech miesieczny pobyt w Domu Seniora kosztuje od 2500 do 3500 euro miesiecznie.
Dodany
2021-11-08 23:46
przez
Hej, proszę o kontakt Pana, który pisze, że mieszka od 25 lat w Niemczech i wiele wie na ten temat. Pozdrawiam

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.