DPS Wrocław Rędzińska, Mączna, Karmelkowa OPINIE

Dodany
2018-03-16 20:13
przez Lea
Witam
Poszukuję opinii na temat trzech domów (jak w tytule) . Z góry dziękuję.
Dodany
2018-03-16 20:33
przez Aga
Typowe Domy Pomocy Społecznej - Legalne Domy Opieki
Dodany
2018-03-17 10:35
przez Lea
Dziekuje za odpowiedź.
To, że legalne to wiem. Może ktoś miał jakieś doświadczenia z którymś z tych domów?
Dodany
2018-03-18 09:06
przez Irena
Słyszałam, że w w/w placówkach są gigantyczne kolejki, a jak już zwolni się miejsce to rodziny licytują się kto da więcej za wolne miejsce 3,5 - 5 tyś. zł. (70% z emerytury + rodzina pokrywa resztę). Proponuje rozważyć też ofertę prywatnych domów opieki. Odpłatność czasami jest dużo niższa, a podejście do człowieka bardziej podmiotowe.
Dodany
2018-03-19 09:58
przez Kinga
Dzień dobry,

Prywatne domy opieki to dobry kierunek, tylko mało kto wie, że połowa prywatnych placówek to dzikie, nielegalne domy opieki, które działają "pod przykrywką" innej działalności, bez zezwolenia wojewody. We Wrocławiu i pod miastem jest ich pełno. Fundacja tu, fundacja tam. Brak profesjonalnej opieki, brak windy, brak systemu przywoławczego. Szukać należy bardzo uważnie.

Pozdrawiam
Kinga
Dodany
2018-03-19 15:11
przez Lea
Dziękuję za powyższe odpowiedzi ale w grę wchodzą tylko te trzy.
Byłam osobiście w każdym, żeby zobaczyć jak wyglądają i porozmawiać z kimś na miejscu ale wiadomo, że pewne rzeczy wychodzą dopiero w trakcie pobytu bliskiej osoby.
Będę wdzięczna za komentarze osób których bliskie osoby były/są w którymś z wyżej wymienionych domów.
Dodany
2018-03-27 18:53
przez Jerzy
Jeśli już piszemy o cenach we Wrocławiu, to warto dodać, że siostry zakonne też chcą 5 tyś miesięcznie za miejsce w ZOL, a na ul. dyrekcyjnej nawet do 7 tyś. Kto ma takie emerytury pytam?
Dodany
2018-03-29 17:29
przez Kama
Dzień dobry,

Zgadzam się z Panią Kingą. Rodziny poszukujące prywatnych domów opieki nawet nie wiedzą, że istnieje coś takiego jak nielegalny dom opieki. Dopiero po tragedii wiedzą, jak należy szukać sprawdzonej, legalnej placówki.


Pozdrawiam
Kama
Dodany
2018-03-30 02:04
przez Lea
chyba trafiłam na złe forum
dziękuję
dowidzenia
Dodany
2018-03-31 16:24
przez Laku
Zgadzam sie z Panią Kingą i Panią Kamilą. Legelne Prywatne Domy Opieki tego sie trzymajmy!
Dodany
2018-04-15 16:31
przez Aga
Nie polecam kilkusetosobowych umieralni we Wrocławiu! Ludzie na stare lata potrzebują ciszy, komfortu i świeżego powietrza!
Dodany
2018-04-22 20:34
przez Bożena
Ja natomiast ostrzegam przed Paniami z MOPS-u i Paniami socjalnymi, pracującymi w szpitalach we Wrocławiu! Panie polecają dzikie, nielegalne domy opieki. Oczywiście udają, że nic nie wiedzą, gdy dochodzi do tragedii. Rodziną polecam szukać domu opieki na własną rękę, a szpitalne listy radze wyrzucić do kosza!
Dodany
2018-04-24 08:04
przez Klub Seniora
W szpitalu na ul. Borowskiej we Wrocławiu pracują Panie co polecają nielegalne domy opieki. Wille udające domy opieki, pseudo domy opieki. Człowiek porusza się na wózku a Panie polecają dom bez windy! Mistrzostwo Świata!!! Będziemy się tym Panią poważnie przyglądać, bo to już kolejny sygnał z ul. Borowskiej!
Dodany
2018-05-08 17:15
przez Kazimierz
DPS to kolejki, kolejki i jeszcze raz kolejki. Czekam już kolejny rok i zastanawiam się czy dożyję przyjęcia.
Dodany
2018-05-28 19:58
przez Jolanta
To co Państwo piszecie to prawda. We Wrocławiu od lat są przepełnione DPS-y. W gre wchodzą też miejsca komercyjne, tylko kto ma 6 czy 7 tyś. Reszta to nielegalne wille, domki jednorodzinne udające domy opieki, gdzie policja i prokuratura to codzienność. Taka rzeczywistość.
Dodany
2018-07-31 00:00
przez PAWEŁ
Legalny, sprawdzony dom opieki jest w Skokowej, blisko Wrocławia. Maria to jeden z najstarszych prywatnych domów opieki na dolnym śląsku.
Dodany
2018-07-31 10:24
przez Wiesława
Bardzo blisko Wrocławia (ok. 40km) zlokalizowany jest Pałac Roztocznik. Blisko Dzierżoniowa - 45 minut od Wrocławia. Nowy, wysoki standard, dobra opieka i szybko się zapełnia, choć wciąż dysponuje od zaraz nowymi jedynkami lub dwójkami. Przepięlnie położony. Zerknij na www.palacroztocznik.com
Dodany
2019-10-27 20:52
przez Jadwiga
Z całego serca dziękuję Pani Justynie za opiekę nad moją chora na Alzheimera mamą. Jeśli ktoś z Państwa poszukuje specjalistycznego ośrodka dla chorego na Alzheimera i szuka pobytu na stałe, to polecam domy opieki Alzheimer


Pozdrawiam
Jadwiga
Dodany
2021-04-19 18:46
przez Jurek
Ponawiam pytanie o opinii o DPSach we Wroclawiu i okolicach
Dodany
2024-01-05 15:49
przez Tess
Witam serdecznie
Poszukuję dla mojej cioci domu pomocy spolecznej,DPS,,proszę o opinię jaki taki dom we Wrocławiu jest najlepszy.Nie interesują mnie domy prywatne.Za wszystkie informacje będę bardzo wdzięczna.

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.