Dom Seniora Pogodna Jesień Turawa Park Opole

Dodany
2021-04-07 19:15
przez Gość
Szukam opinii o tym domu
Dodany
2021-04-13 16:51
przez Danuta
Dla staruszków z zaawansowaną demencja, chorobą Alzheimera, którzy potrzebują fachowej opieki oraz zaangażowania, nie tylko w organizację wspólnego robienia ciasta, niestety nie ma tam miejsca. Brak doświadczenia oraz umiejętności posiadane przez personel nie pozwalają na zaopiekowanie się osobami wykazującymi znaczne zmiany związane z otępieniem starczym, chorobą Alzheimera. 4 - 5 tysięcy za miesiąc.
Dodany
2021-09-27 18:18
przez
Dzien dobry , mam tate 84 lat z chitina alzhaimer chcialam sie dowiedziec ile kosztuje pobyt miesieczny w dwuosobowym pokoju do ostatnich Dni swego zycia -dziekuje
Dodany
2022-09-29 20:59
przez Dom Seniora Pogodna Jesień
Dom Seniora Pogodna Jesień w Opolu nigdy nie świadczył i nie zamierza świadczyć usług opiekuńczych dla osób z głęboką demencją, a tym bardziej zaawansowaną chorobą Alzheimera. Osób z tego typu dolegliwościami nie przyjmujemy. Pani Danuto, Pani opinie na każdym możliwym forum internetowym są dla Nas bardzo krzywdzące i niesprawiedliwe. Kompletnie niezrozumiały jest dla nas prowadzony przez Panią atak na naszą placówkę zwłaszcza, że jest on anonimowy i nie jesteśmy się w stanie do niego odnieść. Osoby chcące poznać nasz dom zapraszamy do jego odwiedzenia i poznania form opieki, którą oferujemy. Pani Danucie zaś życzymy znalezienia innego hobby.

Twoja odpowiedź


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.