Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Dom opieki Zabierzów Bocheński

Dodany
2016-06-21 11:48
przez Rafał
Ma ktoś może informację o domu opieki w Zabierzowie Bocheńskim? Tym prowadzonym przez Zapiecek.
Jakie panują tam warunki?
Dodany
2016-06-21 17:20
przez Paweł
Bardzo dobre to jeden z lepszych ośrodków w Małopolsce. Ale jeśli chcesz coś wiedzieć to pytaj, sam mam tam Babcię aktualnie.
Dodany
2016-06-22 18:51
przez Rafał
No jeśli można wiedzieć, to czym jest lepszy? Czym się wyróżnia? Bo właśnie szukałem takiego o wyższym i standardzie i znaleziono mi ten. To się pytam konkretnie.
Dodany
2016-06-23 13:37
przez Paweł
Bardziej indwyidualne podejście, w ośrodku są pasjonaci różnych rzeczy, albo byli w młodości i teraz znowu próbują odświeżyć i ośrodek im to zapewnia. Tak samo każdy ma jakieś ulubione dania to ośrodek stara się by co jakiś czas było to danie.
i dobry patent, że mają chatę solną w ośrodku.
Dodany
2016-06-25 20:16
przez Rafał
A opieka medyczna w ośrodku trzyma poziom? Bo jednak dla starszej osoby to jest bardziej kluczowe niż to czy będzie zdrowe i będzie pod opieką.
Dodany
2016-06-26 16:05
przez Paweł
Tak, wierz mi to jest równie ważne. Takie osoby muszą czuć, że żyją. Jak będą żyły z dnia na dzień od leku do leku to szybciej nie będzie ich na tym świecie. A ośrodek opieki ma się nimi zająć i zaopiekować. Więc owszem opieka medyczna musi być na najwyższym poziomie, ale do tego jeszcze musi być gwarancja zajęcia i aktywności. To mi się właśnie tutaj podoba w Zabierzowie.

Twoja odpowiedź

KONTAKT

www.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.pl

Copyright © 2001-2019 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.