Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Dom opieki Zabierzów Bocheński

Dodany
2016-06-21 11:48
przez Rafał
Ma ktoś może informację o domu opieki w Zabierzowie Bocheńskim? Tym prowadzonym przez Zapiecek.
Jakie panują tam warunki?
Dodany
2016-06-21 17:20
przez Paweł
Bardzo dobre to jeden z lepszych ośrodków w Małopolsce. Ale jeśli chcesz coś wiedzieć to pytaj, sam mam tam Babcię aktualnie.
Dodany
2016-06-22 18:51
przez Rafał
No jeśli można wiedzieć, to czym jest lepszy? Czym się wyróżnia? Bo właśnie szukałem takiego o wyższym i standardzie i znaleziono mi ten. To się pytam konkretnie.
Dodany
2016-06-23 13:37
przez Paweł
Bardziej indwyidualne podejście, w ośrodku są pasjonaci różnych rzeczy, albo byli w młodości i teraz znowu próbują odświeżyć i ośrodek im to zapewnia. Tak samo każdy ma jakieś ulubione dania to ośrodek stara się by co jakiś czas było to danie.
i dobry patent, że mają chatę solną w ośrodku.
Dodany
2016-06-25 20:16
przez Rafał
A opieka medyczna w ośrodku trzyma poziom? Bo jednak dla starszej osoby to jest bardziej kluczowe niż to czy będzie zdrowe i będzie pod opieką.
Dodany
2016-06-26 16:05
przez Paweł
Tak, wierz mi to jest równie ważne. Takie osoby muszą czuć, że żyją. Jak będą żyły z dnia na dzień od leku do leku to szybciej nie będzie ich na tym świecie. A ośrodek opieki ma się nimi zająć i zaopiekować. Więc owszem opieka medyczna musi być na najwyższym poziomie, ale do tego jeszcze musi być gwarancja zajęcia i aktywności. To mi się właśnie tutaj podoba w Zabierzowie.
Dodany
2019-11-23 22:11
przez jonasz
Osrodek był kiedyś godny polecenia jak obsługa byla polska, teraz są ukraincy i ukrainki nie dają rady z taką ilościa pensjonariuszy
jedzenie marne - kucharka nie potrafi gotować dla niepełnosprawnych i starych osób
nie wiem jaka sytuacja jest w innych osrodkach ale sądze, że tez nędzna. Obsłudze trzeba zapłacić, bo za nędzny pieniadz nie będą ciężko tyrać
Dodany
2020-01-30 22:01
przez Zapiecek
Panie Jonaszu, bardzo dziękujemy za wyrażoną przez Pana opinię. Pragniemy poinformować, że wszystkie opinie, nawet te negatywnie, bierzemy pod uwagę i traktujemy bardzo poważnie. Co więcej, staramy się ciągle poprawiać jakość oferowanych przez na usług. Chcemy nadmienić, że przy doborze naszej kadry, kierujemy się przede wszystkim doświadczeniem, empatią, charakterem i kompetencjami zatrudnianych osób, a nie ich narodowością. Dokładamy też wszelkich starań, aby nasi podopieczni (pensjonariusze) czuli się jak we własnym domu, dlatego nie zwiększamy ilości miejsc ale je ulepszamy. Do jakości usług wioski dla osób z demencją (kawiarenka, domek solny, przystanek, staw z rybkami itd....
Pragniemy Pana również zapewnić, że nasza obsługa kucharska, która nie zmieniła się od wielu lat, posiada wszelkie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie gotowania, w tym dla osób starszych posiłków domowych z świeżych nie mrożonych produktów. Rozumiemy, jednak że kwestia „smaku” jest kwestią subiektywną w związku z czym ma Pan pełne prawo do wyrażania swojej opinii.
Ponadto obserwując Pana osobę Panie Jonaszu w innych opiniach opinie również są bardzo opryskliwe, kąśliwe i negatywne taki już Pana urok pozdrawiamy serdecznie:)

Dodany
2020-08-22 10:43
przez Doris
Może pensjonariuszom którzy pogubili "drugie ząbki "zmielić mięsko przed podaniem?
To dobry patent stosowany w zagranicznych pensjonatach
Dodany
2020-10-26 21:13
przez
Pragnę bardzo gorąco podziękować właścicielom "Zapiecka' w Zabierzowie Bocheńskim Państwu Wójcickim. Nasz ojciec przebywał tam kilka miesięcy po przebytym udarze. Był bardzo splątany mentalnie i samodzielnie nie był w stanie się poruszać. Kilka dni temu wrócił do domu i nie ma śladu po problemach jakie miał ze zdrowiem. Ma obecnie 89 lat i jest w pełni świadomy, samodzielnie chodzi, sam się goli i przy niewielkiej pomocy dba o higienę. Jest z tego bardzo dumny, tym bardziej, że w pełni odzyskał pamięć z okresu przed udarem. Jesteśmy bardzo wdzięczni personelowi " Zapiecka" ponieważ jak sam tato mówi odzyskał swoje dawne życie. Szczególne podziękowania pragniemy przekazać Opiekunom tj. Pani Oli / tato nazywał ją swoją Córunią / , Pani Nadii oraz Panu Mateuszowi. To wspaniali młodzi ludzie z wielkim serduchem, empatią i wrażliwi na potrzeby ludzi w starszym wieku , rozumiejący ich potrzeby, a także co jest bardzo ważne niezwykle kompetentni i cierpliwi. Wielkie dzięki i serdecznie pozdrawiamy - rodzina Pana Stanisława Kargulewicz.
Dodany
2020-12-31 05:19
przez BeataS
Bez wahania polecam Dom Opieki „Zapiecek” w Zabierzowie Bocheńskim. W Ośrodku przebywał mój tata. Znalazł tam troskliwą opiekę, indywidualne podejście i smaczne, domowe posiłki. Ośrodek jest kameralny, z ładnie udekorowanymi, przytulnym pokojami, co nadaje domową atmosferę. Pensjonariusze są bardzo dobrze traktowani, ze spokojem i zrozumieniem. Opiekunowie są mili i cierpliwi. Zawsze z łatwością mogłam uzyskać informacje o stanie zdrowia mojego taty i byłam o niego spokojna, bo wiedziałam, że jest w dobrych rękach. Jestem wdzięczna opiekunom: Pani Oli, Pani Renacie, Pani Nadii i Panu Mateuszowi za troskliwą opiekę, a także właścicielce Pani Elżbiecie za stworzenie wyjątkowego miejsca.
Dodany
2021-04-13 16:42
przez Nika
A jak wygląda strona finansowa pobytu w tym domu opieki. Podpowie ktoś zanim tam zadzwonię ?

Twoja odpowiedź

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2021 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.