Dom opieki z rehabilitacją - dla mlodej osoby po wylewie, tętniaki i operacji

Dodany
2014-02-06 19:10
przez Abecadło
Dzien dobry,
moj daleki krewny osoba dosc młoda 45lat miała poważną operacje neurochirurgiczną po pęknięciu tętniaka. Po operacji osoba nie ma dużych niedowładów, mały niedowład lewej strony (któryjak mówi rehabilitant przejdzie) jest w miarę mobilna, słyszy, widzi, mówi jest jednak uszkodzona intelektualo-mentalnie, problemy z pamięcią i orientacją. Osoba jest samotna dlatego też szukamy domu opieki ośrodka gdzie byłąby intensywnie rehabilitowana aby za jakiś czas mogła samodzielnie funkcjonować. Proszę o radę! Dziekuje Adela.
Dodany
2014-03-12 07:14
przez Super dom
Zależy skąd jesteście mnie polecono dom w Starym Mieście k Konina bardzo dobry dojazd A2 i tam jadę z moją mamą na dwa miesiące .
Znajomi mieli tam mamę i naprawde konsultacje rehabilitacyjne sa na najwyższym poziomie .Pani wszystko nam wytlumaczyłą co mnozna jeść a co szkodzi  co tez mozna robić po tetniaku jak postepaowac, czego nie nalezy robic  itd . Ja jestem dumny ze tam bedzie moja mama . Bede zwyczajnie spokojny ze jest pod dobra opieką
Dodany
2014-11-18 14:04
przez zosia
coś więcej na temat tego domu.
Dodany
2014-11-25 08:03
przez Marta
Witam,
Znajoma zakwaterowala swoją mamę po udarze w Kobylce u p Agnieszki
Z tego co mówi o Ośrodku, ze jest to miejsce z dobra opieka i rehabilitacja
Rehabilitantka do jej mamy przychodzi 2 razy w tygodniu, a i jest mozliwosc by zajęcia odbywały sie częściej ( w zależności od potrzeb pacjenta, rodziny) wszystko mozna ustalić indywidualnie.
Tel niestety nie mam, ale nie powinnas miec problemu z ustaleniem danych przez Google
Znajoma chwali sobie opiekę .
Pozdr
Marta

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.