Dom opieki w Rogoźniku na Śląsku opinie

Dodany
2016-04-21 13:24
przez Zaneta
Proszę o opinie na temat domu w Rogoźniku. Jest to rozważana przez nas lokalizacja umieszczenia osoby starszej i już niepełnosprawnej wymagającej opieki i sporej uwagi.
Dodany
2016-04-22 20:56
przez Adam
Na Śląsku nie znajdziecie zbyt wiele lepszych miejsc niż Rogoźnik więc to dobry wybór z pewnością. Jak masz jakieś konretne pytanie to pytaj.
Dodany
2016-04-23 10:33
przez Zaneta
Koszty, możliwość odwiedzin, opieka medyczna ale też kontakty międzyludzkie czy są tam zapewnione? Bo teraz została sama,a zawsze to ktoś był czy ojciec czy sąsiadki
Dodany
2016-04-24 14:30
przez Adam
To ośrodek o podwyższonym standardzie, więc warunki masz jak w hotelu, tylko z nastawieniem, że najbardziej potrzebny jest Ci spokój i opieka medyczna.
W ośrodku mieszka kilkanaście osób, plus wiadomo, że są opiekunowie, pielęgniarki którzy są do dyspozycji. Są też wycieczki do innych ośrodków, więc tam też można sobie porozmawiać. Więc to jednak życie w grupie.
Dodany
2016-04-25 16:31
przez Zaneta
A teren dookoła? Bo teraz patrzę na stronkę: http://www.zapiecek.biz/dom-opieki-dla-osob-starszych-zapiecek/ i tam nie za bardzo zdjęć okolicy?
Dodany
2016-04-26 12:22
przez Adam
No tam obok masz las i jezioro także przestrzeń jest do odpoczywania i relaksu, spacery są wręcz zalecane. Wiesz najlepiej jak się po prostu skontaktujesz z nimi i wybadasz szczegóły.
Dodany
2016-06-13 22:12
przez Jolanta
Nasza opinia jest jak najbardziej pozytywna. A pisze z perspektywy córki, która ma tam matkę. Co prawda nie jest to najtańszy ośrodek, ale należu mu przyznać, że potrafią zadbać. I jak wiele razy odwiedzałam mamę to nigdy nie narzekała.
Dodany
2018-08-25 13:08
przez Aleksandra
Aleksandra to TY, który dom polecasz? Ja lubię Rogoźnik. Bardzo dobra atmosfera. Polecam Zapiecek.
Dodany
2019-01-27 22:24
przez Maja
Zapiecek w Myszkowie to dom opieki rodzinny, panuje w nim ciepła, rodzinna atmosfera z własną kuchnią! Moja babcia jest szczęśliwa, że ma taką opiekę i przestrzeń. Polecam każdemu kto szuka dobrej opieki i atmosfery dla swoich najbliższych.
Dodany
2022-05-19 21:06
przez Robert Chmielinski
Od dwóch lat w Domu Opieki Zapiecek przebywa mój dziadek. Jestem bardzo zadowolony z opieki i warunków. Pensjonariusze czyści, zadbani. Opieka medyczna na wezwanie. Pielęgniarki dostępne praktycznie cały dzień. W domu miła i rodzinna atmosfera. Osobiście polecam.
Dodany
2022-05-19 21:40
przez Tadeusz Bem
Pozwolę sobie również dodać komentarz. Moja ukochana mama jest w Domu Opieki Zapiecek w Rogoźniku od dobrych 4 i pół roku. Jestem u mamy często i zarówno ja jak i mama jesteśmy zadowoleni i nie oddałbym mamy w inne "ręce" . Panie dbają o czystość i o naszych bliskich. Zawsze z uśmiechem na twarzy pomimo ich ciężkiej pracy. Pensjonariusze codziennie spędzają czas na powietrzu, wiadomo od czasu ciepłych dni. Wielokrotnie otrzymałem od mamy jej rysunki , własnoręcznie wykonane korale i inne prace które wykonują seniorzy . Z opieką lekarską nigdy nie było kłopotów. Kilka dni temu odwiedzając mamę para seniorów tańczyła do muzyki na podwórku. Aż miło było patrzeć. Cóż mogę więcej napisać. Jestem osobą trudną z charakteru i nie zawsze wszystko mi odpowiada ale z całego serca mogę polecić Dom Zapiecek.
Dodany
2022-09-06 13:42
przez Maciej z Gliwic
Serdecznie dziękuję za wspaniałą opiekę nad moją mamą śp. Danutę ., która przez 4 miesiące była w "Domu Seniora w Zapiecku" w Rogoźniku. Pani pielęgniarka a zwłaszcza opiekunki bardzo starały się żeby podopieczna dobrze się czuła. Szczególne podziękowania dla Pani Magdaleny Goj za wszystko. Pozdrawiam Wszystkich i Dziękuję.
Dodany
2023-05-22 17:06
przez Mirosława Bednarek
Pragnę serdecznie podziękować za bardzo dobrą opiekę nad moim śp.bratem,za troskę,uśmiech i wszelkie starania.Panie opiekunki to pełne zaangażowania osoby na właściwym miejscu.Praca w takim miejscu to trudne wyzwanie a tam jest zawsze miejsce na uśmiech,żart,dobre słowo.Dziękuję także szczególnie Pani Alicji ,to bardzo empatyczna i dobrze sterująca zespołem osoba.Całym sercem polecam więc Dom Opieki w Rogożniku jako ciepłe i przyjazne miejsce.Zawsze pozostaniecie w moim sercu.

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.