Dom Opieki w Drożdżówce

Dodany
2021-01-14 15:34
przez Maro
Umieszczam wkrótce moją mamę w domu opieki w Drożdżówce na Mazowszu. Czy ktoś z Państwa ma tam kogoś i może podzielić się opinią na temat tego miejsca i opieki? Będę spokojniejszy...
Dodany
2021-03-14 17:59
przez Orzysz
A to jest dom opieki czy ZOL?
Dodany
2021-11-05 14:22
przez Alicja
Kaśmin DOM SENIORA sp. z o.o.
Drożdżówka 5a; 05-332 Siennica

Przeczytalam kilka negatywnych opinii o DOMU SENIORA ‘KASMIN’ w Drozdzowce i oniemialam. Ogromnie wspolczuje wszystkim ktorzy mieli/maja zle doswiadczenia z tego domu.

Ja kocham to miejsce. ‘KASMIN’ , pawilon “C” w Drozdzowce, stal sie PRAWDZIWYM DOMEM dla moich dwoch najukochanszych mamy i jej siostry, a mojej cioci.

Moja ciocia byla w Drozdzwoce, w pawilonie “C” ponad 10 lat! Zawsze byla traktowana z godnoscia, zadbana, zaopiekowana i czujaca sie bezpiecznie. Moje odwiedziny byly ograniczone, bo mieszkam za granica, ale utrzymywalysmy regularny kontakt listowno-telefoniczny. Pare razy w roku przylatywalam do Polski, i wowczas razem spedzalysmy czas.

Ciocia odeszla 2 lata temu w wieku 94 lat. Do konca byla szanowana i zaopiekowana!!! a ja mimo, ze daleko, na bierzaco uczestniczylam w jej zyciu. Przez te wszystkie lata moglam spac spokojnie dzieki profesjonalnej opiece calego personelu w Drozdzowce; opiekunow-pielegniarek-lekarzy-personelu sprzatajacego-przygotowujacego posilki-administracji-WSZYSTKICH.

Kiedy rok po odejsciu cioci, moja mama zaczela miec klopoty zdrowotne, sama zdecydowala i poprosila, ze bardzo chcialaby przeniesc sie do Drozdzowki, do pawilonu “C” dokladnie tam gdzie byla Danusia, jej siostra. Udalo sie!

Od stycznia tego roku, tj. 2021 mamusia jest w Drozdzowce, rowniez w pawilonie “C” i jest przegoromnie zadowolona. Bogu dziekuje za to, ze schylek swojego zycia moze spedzic wlasnie tam. W najsmielszych marzeniach nie przypuszczala, ze na starosc spotka ja tyle dobrego i ze bedzie miala taka duza rodzine, teraz kasminowa. Dzieki technologii jestesmy blisko mimo, ze dzieli nas ocean. Rozmawiamy, albo piszemy do siebie kazdego dnia! Na bierzaco jestem wlaczona w codzienne sprawy mamy, a ona w zycie mojej rodziny (mam dzieci i wnuki, i zawsze jest o czym rozmawiac).

Mama ma swoje kochane panie opiekunki, swoje ukochane panie pielegniarki, opieke lekarska, traktowana jest z szacunkiem, chwali pyszna kuchnie, czystosc i zadbanie o jej osobiste rzeczy. Czuje sie totalnie zaopiekowana i bezpieczna.

Dziekujemy calemu personelowi DOMU SENIORA KASMIN w Drozdzowce, za Wasza profesjonalna, a jednoczesnie pelna rodzinnego ciepla opieke, Wasza ciezka prace i poswiecenie. Za to, ze potrafiliscie stworzyc prawdziwy dom dla tych, ktorzy tak bardzo tego potrzebuja.

Z wyrazami szacunku,
oraz serdecznymi podziekowaniami,
pozdrawiamy PERSONEL DOMU SENIORA KASMIN,
w szczegolnosci WSZYSTKICH Z PAWILONU “C”
Alicja Debowska z mama
Dodany
2023-07-27 15:13
przez Delun
Moja opinia dotyczy ZOL Kaśmin .wszystkich sadzają na wózki inwalidzkie mówią ze dla bezpieczeństwa . pewnie mało personelu i nie ma kto pilnować. Nie trzeba być filozofem żeby wiedzieć ze mięśnie po pewnym czasie siadają jak człowiek się porusza tylko na wózku inwalidzkim. Ruch to podstawa żeby zachować sprawność szczególnie w starszym wieku
Dodany
2024-03-27 21:09
przez Stop_budowa
Widocznie sadzają na wózku, bo organizm po prostu się starzeje. Z naszych doświadczeń wynika, że pensjonariusze z ZOL są zachęcani i motywowani do zachowania aktywności jak najdłużej. W Drożdżówce naprawdę widać mnóstwo opiekunek. które nieustannie spędzają czas przy pacjentach, Miło jest widzieć, że spacerują z nimi, razem rozwiązują krzyżówki, albo grają w karty. Bardzo fajne są też zajęcia terapii, które nie tylko nawiązują do aktualnych wydarzeń ( bombki, palmy), ale angażują seniorów do aktywności.

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.