Dom opieki w Czeczewie woj. Pomorskie

Dodany
2020-05-28 19:27
przez Marietta Zukowska
Witam. Chciałabym się z Wami podzielić moim odczuciami na temat domu opieki " Nasz Dom" w Czeczewie. Dom jest pięknie położony.. Z dala od zgiełku.. w zaciszu. Dom w pełni przystosowany dla osób schorowanycj w podeszłym wieku. Opieka nad seniorami jest na najwyższym poziomie. My jako rodzina też możemy zawsze liczyć na wsparcie że strony szefostwa..jestem bardzo zadowolona z opieki nad mija babcia. Opiekunki życzliwe serdecznie uśmiechnięte.. i tym uśmiechem zagrażają też mieszkańców. Jeśli ktoś z was szuka opieki dla swojego bliskiego to polecam ten Dom..z całego serca!
Dodany
2020-06-01 15:28
przez Renia
Podzielam zdanie Pani Marietty. Dom opieki na naprawdę wysokim poziomie. Brawo. I oby takich domów więcej.
Dodany
2020-07-01 17:38
przez Andrzej
Zgadzam się z poprzedniczkami. Niestety sytuacja zmusiła mnie i moje rodzeństwo do oddania taty do domu opieki. Jeździłem, szukałem, rozmawiałem w różnych domach. Ale tak pozytywnego odczucia jak z kierownictwem domu w Czeczewie nigdzie nie odniosłem. Prowadzący są super ludźmi, naprawdę zaangażowanymi. Tato jest u nich..tato jaki i my jesteśmy naprawdę zadowoleni. Najważniejsze że poczuł się tam swobodnie, jest zadbany, uśmiechnięty i odzyskał jakby taki swój wigor. Serdecznie polecam ten ośrodek. A obsłudze domu bardzo dziękuję za opiekę nad tatą.

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.