Dom Opieki - Spokojna Jesień - Polecam!

Dodany
2019-02-24 15:52
przez Ewa
Chciałabym podzielić się opinią na temat Domu Opieki, w którym przebywa mój Dziadek od kilku lat.
Jest tutaj po domowemu, tj takie przytulne, domowe a nie hotelowe pokoje. Duży ogród z huśtawkami i piękną roślinnością. W ciepłe wiosenno - letnie weekendy bardzo miło spędzamy tam czas całą rodziną (odwiedzam Dziadka z małymi dziećmi i mężem).
Posiłki są przygotowywane na miejscu, smaczne i dopasowane do potrzeb osób starszych.

Z opieki jestem bardzo zadowolona, Dziadek jest zawsze czysty i czuje się tu dobrze.

W dowód wdzięczności za tą niełatwą pracę polecam ten Dom Opieki.

Dodany
2019-02-26 08:59
przez Krystyna Płużańska
Moja Mama mieszkała w tym domu osiem lat. Przez te lata, kiedy przyjeżdżałam do Mamy widziałam ile trudu, wysiłku, poświęcenia własnego czasu i siły potrzeba na prowadzenie takiego domu. Ilu pensjonariuszy tyle chorób, dolegliwości. Przecież mieszkają tu tylko ludzie starzy, chorzy, niedołężni. Wszyscy utrudzeni życiem. Życzliwość właścicielki domu i jej osobiste zaangażowanie jest czymś wielkim. Pani zawsze w tym domu jest od rana do wieczora. Zawsze spokojna, rzeczowa. Wszystko wie i chce wiedzieć o swoich podopiecznych. Kto i gdzie ma odleżynę, wrzód, guza, narośl, ranę itp. Czym i jak są opatrywane, leczone. Kto je dobrze, a kto nie chce jeść. Wymyśla sposoby aby nakarmić i napoić każdego chorego. Jak pomóc cierpiącemu.
Przez te osiem lat widziałam u Was wszystko. Nigdy niczego, co by wzbudziło moje obawy.
Panie opiekunki pracujące w tym domu są wspaniałe, niezastąpione. Szczególnie dziękuję Pani Halince, która była z moją Mamą długo i do końca. Ten dom powinien nazywać się Domem Rodziny Dobrego Anioła, bo Aniołami tego domu są wszyscy, którzy tu pracują, pomagają i wspierają ten dom.
Serdeczne Bóg zapłać za osiem lat opieki nad Heleną.

dziękuję bardzo,
Krystyna Płużańska
Dodany
2019-02-28 21:17
przez Aneta
Ja mogę polecić Pielęgniarski Dom Opieki Złota Ostoja, gdzie przebywał mój tata. Cieszę się że wybraliśmy ten ośrodek, bo opiekę miał wspaniałą był dobrze rehabilitowany i z tego co widziałam to nigdy nie zostawał bez opieki. Ośrodek zadbany i wspaniale zaaranżowany. Budynek znajduje się blisko Kampinosu, dużo natury. Po prostu pięknie, polecam
Dodany
2019-03-14 20:26
przez Krzysztof K.
Mama przebywa w domu opieki od ponad 2 lat,
Znalezienie odpowiedniej placówki, która zaopiekowałaby się bliskim jest bardzo stresujące. Obejrzeliśmy bardzo dużo domów opieki i nie mogliśmy ze spokojnym sumieniem podjąć decyzji.

Dom Spokojna Jesień był ostatnim, który zdecydowaliśmy się zobaczyć. I tutaj decyzja została podjeta od razu. Zachwycił nas prrzepiekny ogród przecudne koty oraz warunki bytowe oraz Pani Jadwiga która wykazała wielką empatie i zrozumienie.

Od ponad 2 lat nasza mama otoczona jest wspaniała opieką.
Czyściutka zadbana i uśmiechnięta Wieloktornie powtarzała nam że jest jej tutaj bardzo dobrze.

Dziękujemy za cierpliwość troskę opiekę uśmiech oraz nasz spokój, że mama jesień życia spędza u Was.
Dodany
2019-03-31 20:00
przez Katarzyna
Polecam Złotą Ostoję w Palmirach. Co prawda nie miałam doświadczeń z innymi ośrodkami ale może to i lepiej, że nam się tak udało. Wspaniała opieka, pracownicy przemili, rehabilitacje odpowiednio dostosowane do potrzeb mamy, jest osobą leżącą, po udarze. Widzimy że robi małe postępy, ale wcześniej przebywała w domu i było coraz gorzej.
Dodany
2019-05-23 09:38
przez Sabina
Ja mogę z czystym sumieniem polecić dom opieki Złota Ostoja w Czosnowie - doskonale przygotowana placówka, wspaniały, cierpliwy i zawsze skory do pomocy personel, świetnie dopasowana do potrzeb starszych i schorowanych dieta, rehabilitacje i dodatkowe aktywności. Cudowne miejsce.

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.