Dom Opieki "Róża" w Łomiankach

Dodany
2013-10-19 14:35
przez B
W imieniu mojej Cioci pragnę podziękować kierownictwu i personelowi DO (szczególnie Pani Celinie) za opiekę nad jej mamą. Warunki i zaangażowanie osób tam pracujących są wzorowe. W porównaniu do innych tego typu miejsc (a niestety mamy doświadczenie) miejsce zdecydowanie godne polecenia.
Dodany
2014-11-23 15:30
przez leszek
proszę o więcej informacji na temat tego domu.
Dodany
2016-11-12 15:19
przez Elżbieta
Polecam bardzo serdecznie " Dom Opieki Róża " z czystym sumieniem mogłam oddać tam pod opiekę mojego Tatę który przebywał tam 4 lata . Był bardzo zadowolony z opieki . Personel jest bardzo kompetentny , miły i ciepły . Pani Róża dba o to by wszystko było idealne. Jestem pod wrażeniem jej nastawienia i poświęcenia nie tylko dla mojego Taty ale i innych starszych ludzi tam przebywających . Odwiedzałam swojego Tatę bardzo często i nigdy nie zauważyłam żeby pielęgnacja i sama opieka nad Nim była kiepska wręcz przeciwnie pod każdym względem byłam zadowolona . Tatuś zawsze był nakarmiony , czysty i zawsze pieluszkę miał zmieniana gdy tylko zaszła taka potrzeba . Serdecznie dziękuje przede wszystkim Pabi Róży za czas w którym mój Tata czuł sie bezpiecznie i komfortowo w Pani pensjonacie. Zawsze będę wspominać ciepło Pani dom . Dziękuje za dobroć i serce !!!

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.