Dom Opieki Port w Wojkowicach (Będzin) opinie

Dodany
2017-09-07 17:52
przez Krystyna
Właśnie przede mną zadanie znalezienia odpowiedniego domu opieki/ seniora. Szukam czegoś w okolicy Sosnowca, Czeladzi, Będzina. Co sądzą Państwo o Domu seniora Port w Wojkowicach? na razie zapoznałam się tylko z informacjami na stronie http://domopiekiport.pl/
Dodany
2017-09-10 10:28
przez Janek
gdybym miała oceniać po stronie internetowej to jest to całkiem przytulny dom opieki, ładne pokoiki http://domopiekiport.pl/dom-seniora-ruda-slaska.html
Dodany
2019-12-02 21:11
przez Aleksandra
O domu opieki PORT w Wojkowicach mogę powiedzieć tyko dobre słowa. Moja mama była jego pensjonariuszką przez dwa miesiące.Odwiedzałam ją o różnych porach,zawsze niezapowiedziana i nigdy nie widziałam nic złego. Personel miły i pomocny ,serdecznie odnoszący się do pensjonariuszy.Mama była osobą leżacą, wymagała całodobowej opieki i była zaopiekowana bez zarzutu.Wszystkim, którzy nie są w stanie samodzielnie zaopiekować się bliskimi z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce,miłe i przyjazne ludziom starszym i chorym.A całemu personelowi PORTU z całego serca dziękuję za opiekę nad moją mammą Stefanią.Aleksandra Rojkowska.
Dodany
2021-02-23 18:38
przez
moja opinia jest negatywna ,mąż był tylko 4 doby za 3500,00 .Od półtora roku jest w innym domu opieki za 3300,00 i jest całkiem inaczej.Mam porównanie i wiedzę , bo umieściłam męża w karitasie i też nie polecam .
Dodany
2022-01-13 15:00
przez Grażyna
Polecam z czystym sumieniem.. Jest tam od czterech miesiecy b bliska mi osoba, leżąca, wymagająca całodobowej opieki.
Czyste, ładne pokoiki z TV i łazienką. Personel życzliwy i bardzo pomocny. Dostęp do telefonu. Catering z różnymi opcjami.
W każdym razie polecam.
Dodany
2022-11-03 07:14
przez Zawiedziona
Nie polecam, już fatalne wrażenie zrobiła rozmowa telefoniczna z bardzo arogancką dyrektor. Potem z taką samą pielęgniarką, o ile opiekunki wydawały się ok, to mam wrażenie, że personel nie ogarnia wszystkiego. Zgubili leki i przy odbiorze osoby chorej nie oddali 3/4 rzeczy, nikt nic nie wie i niczego nie pilnuje.
Za 4000zł, słabo.
Dodany
2022-12-20 16:24
przez Iwona
Rzadko kiedy można spotkać tak bezduszną i arogancką osobę jak pani prezes tego domu opieki, współpraca z takim człowiekiem nie jest możliwa, nie rozumiem jak takie osoby mogą prowadzić domy dla osób starszych i chorych. Nie polecam tego miejsca. Pani prezes jest nieuczciwa, oszukuje i kłamie, odmawia zwrotu zadatku, pomimo tego że moja mama otrzymała diagnozę nowotworu i nie mogła zostać umieszczona w domu opieki, musiała podjąć leczenie. Pani prezes twierdzi że, zadatek zwróci albo nie, że jeszcze to przemyśli itd. minęło już 9 miesięcy, a zadatek nie został zwrócony. Powołuje się na to że zadatek nie musi zostać zwrócony (bardzo zależało jej przy wpłacie żeby to był zadatek a nie zaliczka) Jednak art. 394 § 3 Kodeksu cywilnego mówi że, jeśli niewykonanie umowy nastąpiło wskutek okoliczności, za które żadna ze stron nie ponosi odpowiedzialności, zadatek należy zwrócić.
Dodany
2023-06-20 13:47
przez Ania
Proszę o informację czy udało się odzyskać pieniądze, bo jak nie to może pozew zbiorowy???
Dodany
2023-07-06 02:14
przez Rajmund
Nie polecam , nie polecam i jeszcze raz nie polecam. Kto dał pozwolenie pani prezes na zarządzanie tym ośrodkiem. Po zmianie pielęgniarki głównej współczuję osobom chorym, niesamodzielnym przebywania w tej placówce. Muszę ograniczyć się ze słowami na określenie tego domu opieki pod nazwą Port.
Nie dopilnowanie lekarstw przez osobę która jest za to odpowiedzialna i zwalanie tego na pensjonariusza . Arogancja głównej pielęgniarki, złe traktowanie pensjonariuszy. Dużo mógłbym jeszcze pisać, ale krótko mówiąc omijajcie ten ośrodek.
Dodany
2024-03-15 19:37
przez
Uważam, że ośrodkowi Port należy się bardziej wyważona opinia w porównaniu do poprzednich dwóch.
Najpierw trzeba sobie zadać pytanie co jest najważniejsze w momencie kiedy osoba bliska musi być umieszczona w domu opieki. Według mnie to zdecydowanie zespół opiekuńczy, który w Porcie jest doskonały. Panie opiekunki podchodzą do podopiecznych z pełnym życzliwości i sumienności nastawieniem. Zawsze kiedy odwiedzaliśmy mamę, a była tam przez 4 miesiące, wszystko było w porządku. Mama, osoba leżąca i niewidoma, była zawsze czysta, dobrze nakarmiona i ogólnie w pogodnym nastroju. Może moje wymiany z panią prezes czy z pielęgniarka nie zawsze były super ciepłe, ale w monecie, kiedy to było bardzo istotne, obie udzieliły mi pomocy.
Również uważam, że sama struktura domu jest bardzo dobra - rozłożenie na kilku piętach powoduje, że atmosfera jest przyjemniejsza, mniej szpitalna i spokojniejsza, niż w innych, może bardziej nowoczesnych, ośrodkach.
Czyli w skrócie - jeśli miałabym znów umieścić tam osobę bliską to zrobiłabym to bez wahania.
Z całego serca składam podziękowania wszystkim paniom opiekunkom!

Izabela Crocker

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.