Dom Opieki Patrycja, Zielonki Parcele/Stare Babice koło Warszaw

Dodany
2018-10-03 19:26
przez Katarzyna
Opłata z miejsce w pokoju 4 osobowym na piętrze bez windy, z wysokimi schodami i małym saloniikem z dwoma kanapami kosztuje 2200 zł za osobę, a nie jak to widnieje na stronie tego domu 1800 zł pokój 3 osobowy. Cena 2200 zł za miejsce to cena pokoju 2 osobowego ! w nowym skrzydle,nie lepsze warunki bytowe.
Zgodziłam się, bo zależało mi umieścić mamę z Alzheimerem na półtora miesiąca, ze względu na mój pobyt w szpitalu.
Mama wróciła z odparzonymi, brudnymi stopami, ma trudności z wydaleniem moczu, trzyma go aż do bólu. Przed umieszczeniem jej w Patrycji nie było takich problemów.
Zostałam poinformowana,że są dwa razy w tygodniu zajęcia rehabilitacyjne (telefonicznie szefowa domu stwierdziła, że jest to warunek do uzyskania zgody Wojewody). Niestety było to tez kłamstwo. Mama siedziała na kanapie w 15 m pokoju z 9 innymi osobami przez cały okres pobytu. Nie polecam tego domu !
Dodany
2018-10-03 19:48
przez Godność i Szacunek
Ludzie sprawdzajcie czy dana placówka ma pozwolenie Wojewody!!! Co to za dom opieki, który ma takie ceny.? Dam przykład, średnie ceny w naszym kraju w DPS państwowych to kwoty między 3000 a 3500 zł. Więc czego można się spodziewać za cenę 2 200zł? Można spodziewać się nielegalnej, dzikiej placówki, gdzie na wszystkim się oszczędza! Ludzie obudźcie się i nie kierujcie się tylko ceną bo takie dramaty będą rozgrywały się częściej. Najlepiej jest wziąć mieszkanie po babci a w zamian umieścić ją w nielegalnym, dzikim miejscu!! Ręce opadają!
Dodany
2018-10-04 16:23
przez Ela.z
Pierwsze i najważniejsze
KAŻDY DOM OPIEKI MUSI MIEĆ WINDĘ
ABY POSIADAĆ ZEZWOLENIE WOJEWODY!!!!!
Dodany
2018-10-04 16:25
przez adek
Tak to już jest, jak zakwaterowanie osoby bliskiej zaczyna się od tyłu.......
Potem skutki w.zdrowiu psychice.

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.