Dom Opieki Godny Polecenia

Dodany
2016-05-22 11:37
przez Ewa
Witam wszystkich poszukujących,
Mogę polecić Dom w Kobylce kolo Warszawy, u p Agnieszki
Dom jest bez barier, opieka medyczna i opiekuńcza, zajęcia z terapeuta, rehabilitacja, lekarz kilka razy w tyg.
Ośrodek czysty z windą, ogród ogromny w drzewach.
Personel jest stały co uważam za pozytywny atut tego miejsca.
Podaje nr kontaktowy 514_701_511
Dodany
2016-06-01 21:45
przez Ariel
Witam
Mogę przylonczyc się do pozytywnej opinii.Babcia u p Agnieszki jest od roku; razem z rodziną cieszymy się, że wybraliśmy właśnie ten Dom.
Jedzenie jest bardzo smaczne - dużo owoców, warzyw. Personel dba o odpowiednią ilość przyjmowanych płynów przez podopiecznych.
Czas zapełniony jest różnymi zajęciami tematycznymi oraz rehabilitacja i ćwiczeniami.
Dom jest czysty i przytulny.Zima jest ciepło, a latem w pełni można korzystać z ogrodu, w którym są stoliki, parasole, huśtawki i dużo kwiatów.Plusem jest to, że w ciepłe dni słońce chowa się w drzewach, co umożliwia korzystanie z ogrodu bez obawy narażenia naszych najbliższych na promienie słońca.
Do ogrodu zaglądają wiewiórki.
Personel jest bardzo oddany, w Domu panuje ciepła atmosfera.
Gorąco polecam
Ariel
Dodany
2016-07-20 19:14
przez Zosia
Jak co roku jesteśmy po ,, wakacjach ,, mamy u P Agnieszki .
Personel doświadczony z wielka życzliwością .
Wszystkie usługi są cały czas na wysokim poziomie; świetny kontakt z lekarzem - osiągalny kilka razy w tygodniu; opiekunki - życzliwe i z uśmiechem wykonują swoje obowiązki ; wyżywienie tak samo dobre jak rok temu; rehabilitant z taka sama pasja i zaangażowaniem pomaga Seniorom
Dziękuje za opiekę nad mama
Zosia z mężem
Dodany
2016-11-08 09:02
przez Lucyna
Witam wszystkich zainteresowanych,
Jesteśmy z rodzeństwem na etapie poszukiwania Domu Seniora .
Tata wymaga całodobowej opieki ; musimy zaufać osobom wykwalifikowanym.
Czytałam opinie w internecie oraz na forach na temat Domu Opieki u P Agnieszki;oraz zapoznałam się z informacjami ze strony internetowej .
Najpierw zadzwoniłam, dostałam wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania.
Pani zapewniała mnie , ze mogę przyjechać na obejrzenie domu bez zapowiedzi - tak tez po konsultacji z rodzeństwem zrobiliśmy.
Dom z zewnątrz robi pozytywne wrażenie , duży ogród drzewa.
Wchodzimy do środka ....- Wita Nas właścicielka ; sympatyczna i bardzo konkretna.
Na wejście powiedziałabym, ze wchodzę do bardzo przytulnego domu , nie wyglada na Dom Seniora, przynajmniej bardzo pozytywnie różni się od odwiedzanych przez Nas innych Domow.
Na parterze jadalnia z kominkiem.
Zostaliśmy zaproszeni do biorą; trochę czasu rozmawialiśmy o tacie, chorobie i usługach jakie oferuje Dom.
Następnie Pani właścicielka zaprowadziła Nas na jedno z piter Domu , abyśmy mogli zobaczyć jak wyglądają pokoje.
Tu zaskoczenie ,zapach w Domu był przyjemny; podopieczni z personelem uśmiechnięci , rozmawiający.
Brat do siostry szepcze , ze ładnie , podoba mu się .
Ja wraz z siostra wchodzimy , aby obejrzeć pokój.
Pokoik przytulny , 2- osobowy z łazienka .
Brat zapytał właścicielki , czy może porozmawiać z rodzina pacjenta , właśnie weszli za Nami.
Właścicielka nie widzi żadnego problemu.
Brat kiedy wrócił z rozmowy , powiedział , ze rodzina bardzo sobie chwali wszystko; opiekę , personel , lekarza.
Tamta rodzina zabrała pacjenta z innego Domu, 2 lata już ich bliski jest w Domu p Agnieszki.
Dopiero w tym Domu widza u Niego poprawę;
Znalazłam ten post i postanowiłam napisać o Naszym pobycie, żeby wszyscy byli pewni, ze TAK MOŻNA przyjść z ulicy i wszystko jest tak jak ludzie opisują.
Dodam tylko , ze skorzystalismy z usług u P Agnieszki ;
jesteśmy bardzo zadowoleni i chylimy czoła przed całym Zespołem
Dziękujemy za wszystko
Lucyna z Ewa i Adamem
Dodany
2016-11-23 16:10
przez krystian_wrocek
Jeśli macie taki problem jak ja - czyli potzebujecie miejsca od zaraz dla kogoś bliskiego to moge z reka na sercu polecic Pałac Roztocznik koło Dzierżoniowa. Z Wrocławia jedzie się niecałą godzinkę. W jednym z budynków tego przepięknego kompleksu pałacowo-parkowego działa nowy dom seniora. Pensjonariusze a co najważniesze personel bardzo fajny. Warunki tez świetnie. Wiadomo trzeba zapłacić, ale to w koncu prywatny dom seniora. Taka jest niestety cena luksusu. . Mojemu wujkowi przyapdł do gustu i przenosi się tam. No i hit. Może sobie sprowadzić co chce z domu, tzn. ulubiony fotel biurko i obrazy. Jeśli ktoś potrzebuje to dzwońcie 663 559 555.

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.