Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Dom na Dolnym Śląsku.

Dodany
2017-02-26 10:16
przez Kade
Zwracam sie do Państwa z prośbą o polecenie najlepszego Domu Opieki dla osoby chorej na alzheimera , na Dolnym Śląsku. Pozdrawiam Katarzyna.
Dodany
2017-03-13 17:09
przez Wujo
Katarzyno. Z ręką na sercu polecam Pałac Roztocznik. Nowy, bardzo ładnie położony i jeszcze wolne miejsca. No i dobra opieka. Mam tam wujka z alzheimerem. Niecała godzina z Wrocławia. Wpiszesz w google, to Ci wyskoczą. A w razie pytań to dzwoń do szefa ośrodka 663 559 555. Pozdrawiam.
Dodany
2017-04-07 13:25
przez Ada
Czy ktoś wie jeszcze coś o tym Pałacu Roztocznik. Jeśli macie jakieś opinie to podzielcie się proszę.
Dodany
2017-04-22 17:09
przez Mateusz
Polecam. Zajrzy na ich stronę. www.palacroztocznik.com
Dodany
2017-06-28 17:05
przez Sebastian
Czy ktoś ma najnowsze spostrzeżenia dotyczącego tego ośrodka Pałac Roztocznik?
Dodany
2017-09-13 18:56
przez Wiesława
Mogę go spokojnie polecić. Blisko Dzierżoniowa - 45 minut od Wrocławia. Nowy, wysoki standard, dobra opieka i szybko się zapełnia, choć wciąż dysponuje od zaraz nowymi jedynkami lub dwójkami. Przepięlnie położony. Zerknij na www.palacroztocznik.com
Dodany
2017-10-20 18:25
przez Justyna
Polecam ośrodek opiekuńczy dla osób z chorobą Alzheimera jodlowadolina.pl
Opieka na wysokim poziomie, kadra wyspecjalizowana w opiece nad osobami z chorobą Alzheimera.
Rodzinna, domowa, atmosfera, radośnie, czyściutko, pachnąco.
Dodany
2017-11-19 13:03
przez Anka
O Pałacu Roztocznik - z 40-50 minut od Wrocławia - mogę napisać to samo, co jedna z recenzentek, której teściowa spędziła tam pewien czas: "Dziś mija miesiąc, kiedy przyszło nam się pożegnać… z naszą mama, teściową, babcią i prababcią. Potrzebowałam tego czasu, by móc podziękować wszystkim którzy byli przy niej w ostatnich miesiącach… Cały personel to zespół profesjonalistów, pełen oddania, życzliwości, rozwagi i mądrości życiowych. Dzięki nim moja teściowa była do końca szczęśliwa, a my spokojniejsi. Mogłabym życzyć wszystkim, by ten ostatni czas spędzić w takim miejscu i wśród takich ludzi. Dziękujemy .." Podpisuję się pod tym dwiema rękami i mogę śmiało polecić Pałac Roztocznik. Podaję telefon do dyrektora Pana Łukasza 663 559 555. Pozdrawiam.

Twoja odpowiedź

KONTAKT

www.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.pl

Copyright © 2001-2017 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.