Dom na Dolnym Śląsku.

Dodany
2017-02-26 10:16
przez Kade
Zwracam sie do Państwa z prośbą o polecenie najlepszego Domu Opieki dla osoby chorej na alzheimera , na Dolnym Śląsku. Pozdrawiam Katarzyna.
Dodany
2017-03-13 17:09
przez Wujo
Katarzyno. Z ręką na sercu polecam Pałac Roztocznik. Nowy, bardzo ładnie położony i jeszcze wolne miejsca. No i dobra opieka. Mam tam wujka z alzheimerem. Niecała godzina z Wrocławia. Wpiszesz w google, to Ci wyskoczą. A w razie pytań to dzwoń do szefa ośrodka 663 559 555. Pozdrawiam.
Dodany
2017-04-07 13:25
przez Ada
Czy ktoś wie jeszcze coś o tym Pałacu Roztocznik. Jeśli macie jakieś opinie to podzielcie się proszę.
Dodany
2017-04-22 17:09
przez Mateusz
Polecam. Zajrzy na ich stronę. www.palacroztocznik.com
Dodany
2017-06-28 17:05
przez Sebastian
Czy ktoś ma najnowsze spostrzeżenia dotyczącego tego ośrodka Pałac Roztocznik?
Dodany
2017-09-13 18:56
przez Wiesława
Mogę go spokojnie polecić. Blisko Dzierżoniowa - 45 minut od Wrocławia. Nowy, wysoki standard, dobra opieka i szybko się zapełnia, choć wciąż dysponuje od zaraz nowymi jedynkami lub dwójkami. Przepięlnie położony. Zerknij na www.palacroztocznik.com
Dodany
2017-10-20 18:25
przez Justyna
Polecam ośrodek opiekuńczy dla osób z chorobą Alzheimera jodlowadolina.pl
Opieka na wysokim poziomie, kadra wyspecjalizowana w opiece nad osobami z chorobą Alzheimera.
Rodzinna, domowa, atmosfera, radośnie, czyściutko, pachnąco.
Dodany
2017-11-19 13:03
przez Anka
O Pałacu Roztocznik - z 40-50 minut od Wrocławia - mogę napisać to samo, co jedna z recenzentek, której teściowa spędziła tam pewien czas: "Dziś mija miesiąc, kiedy przyszło nam się pożegnać… z naszą mama, teściową, babcią i prababcią. Potrzebowałam tego czasu, by móc podziękować wszystkim którzy byli przy niej w ostatnich miesiącach… Cały personel to zespół profesjonalistów, pełen oddania, życzliwości, rozwagi i mądrości życiowych. Dzięki nim moja teściowa była do końca szczęśliwa, a my spokojniejsi. Mogłabym życzyć wszystkim, by ten ostatni czas spędzić w takim miejscu i wśród takich ludzi. Dziękujemy .." Podpisuję się pod tym dwiema rękami i mogę śmiało polecić Pałac Roztocznik. Podaję telefon do dyrektora Pana Łukasza 663 559 555. Pozdrawiam.
Dodany
2017-12-20 11:33
przez Janina
Polecam z czystym sumieniem Dom Opieki jodlowadolina.pl
Dom prowadzi wyspecjalizowaną opiekę tylko nad osobami z chorobą Alzheimera.
Mój Tata jest w Ośrodku od 2,5 roku, ma zapewniona profesjonalną opiekę, zawsze zadbany, czyściutki, a przede wszystkim uśmiechnięty.
Rodziny mogą odwiedzać swoich bliskich w każdej chwili , bez żadnych zapowiedzi, umawiania się tak jak jest to w innych Ośrodkach.
w Ośrodku zawsze czyściutko, pachnąco i przede wszystkim radośnie.
Podopieczni mają zapewniona bezpłatna opiekę psychiatryczną w trakcie całego pobytu.
Właściciele Pani Joanna i Pan Mariusz zawsze gotowi do pomocy, troskliwi, a przede wszystkim prowadzący Ośrodek z powołaniem.
Serdecznie Państwu dziekuję Pani Joanno , Panie Mariuszu za opiekę nad Tatą.
Wszystkim potrzebującym, szukającym domu opieki dla bliskiej osoby z chorobą alzheimera polecam dom opieki jodlowadolina.pl
Dodany
2018-03-06 11:33
przez Jan
Połowa prywatnych placówek działa nielegalnie, bez zezwolenia wojewody! Polecam szukać Legalnych Domów Opieki, które są kontrolowane!!

LEGALNE DOMY OPIEKI!
Dodany
2018-03-15 07:20
przez Bogusława
Większość prywatnych domów to ośrodki otwarte, to nie placówka dla chorych na Alzheimera. Co jakiś czas się słyszy o wyjściu pensjonariusza z ośrodka i tragedii jaka później spotyka rodzinę. Alzheimer to bardzo ciężka choroba, tu nie ma miejsca na eksperymenty w otwartych ośrodkach. Ośrodek musi być zamknięty dla bezpieczeństwa pensjonariuszy, muszą być konsultacje z neurologiem, a personel musi być doświadczony w opiece nad chorymi z tą trudną chorobą. Żadne domy seniora, domy opieki, tylko profesjonalne ośrodki Alzheimerowskie.
Dodany
2018-08-24 11:48
przez Justyna DOM
Pytacie Państwo jak wybrać dobrą, sprawdzoną prywatną placówkę, na co zwrócić uwagę. Dom Seniora, Dom Opieki, Ośrodek Chorych na Alzheimera?

Po pierwsze należy sprawdzić czy dana placówka posiada wpis do rejestru, czy działa legalnie. Zweryfikujmy, czy w przypadku pogorszenia się stanu zdrowia podopiecznego dom nie wypowie umowy albo nie zażąda dodatkowych opłat. Dowiedzmy się, ile opiekunek przypada na podopiecznego i czy mają odpowiednie kwalifikacje. Niektórzy seniorzy chcą mieć możliwość zabrania ze sobą ulubionych sprzętów lub zwierząt domowych. Sprawdźmy, czy jest taka możliwość. Sprawdźmy czy jest możliwość dostosowania posiłków do diety. Skontrolujmy, czy dany ośrodek dba o zagospodarowanie czasu wolnego oraz czy wokół placówki jest ogród lub tereny do spacerów. Ważna jest wielkość ośrodka. Zapytajmy bliską osobę, gdzie będzie się lepiej czuła, w rodzinnym domu opieki czy dużym pensjonacie. Jeśli bliska nam osoba choruje np. na Alzheimera, warto wówczas sprawdzić czy ośrodek specjalizuje się w tej ciężkiej chorobie. Czy jest możliwość konsultacji z neurologiem, czy personel opiekował/opiekuje się chorymi na Alzheimera. Ilu jest pensjonariuszy w ośrodku, którzy cierpią na chorobę Alzheimera. Porozmawiajmy z właścicielem placówki, dyrektorem ośrodka, rozmowa z taką osobą to odpowiedz na wiele pytań.

Dodany
2018-11-15 21:15
przez Bokus
Dlaczego w naszym kraju buduje się tylko szpitalne molochy na 80, 100 czy 200 osób? Chyba większość z nas czułaby się bardzo źle w takich miejscach. Budują umieralnie bo widza tylko biznes, biznes i jeszcze raz biznes. Gdzie są domy seniora tak jak np. w USA czy na zachodzie na 10, 15 czy 20 osób? Ludzie - nie tędy droga!

Twoja odpowiedź


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.