Dobry dom opieki

Dodany
2014-10-07 18:50
przez Peter
Polecam Dom w Kobylce koło Warszawy p Kiljanskiej
Placowka na wysokim poziomie medycznym i opiekuńczym
Zachęcam wszystkich,,potrzebujących,, do zapoznania sie z Placowka
Dodany
2014-10-07 19:58
przez Marianna
Mogę sie przyłączyć do pozytywow na temat Domu Spokojnej Starosci w Kobylce.
Właścicielka bardzo pogodna, miła osoba, ktora troszczy sie o podopiecznych w sercem.
Personel super, zawsze na miejscu ,znający potrzeby podopiecznych.
Dla mnie ważne przy wyborze domu była opieka, by pielęgniarki i opiekunki były całodobowo i z doswiadczeniem( co w niektórych Domach mijalo sie z prawda)
Urzeklo mnie samo miejsce, dom położony jest wsród drzew-sosen, co daje klimat spokoju.
Latem, ogród do spacerów pełen kwiatów.
Choć mama porusza sie o wózku , ważne było dla mnie, by moc wyjść na dwór i spokojnie z nia porozmawiać.
Ważna żecza, najważniejsza był kontakt z lekarzem. Przychodzi regularnie, kilka razy w tygodniu, zawsze wrazie potrzeby mogę sie z skonsultować .
Wszystko oceniam bardzo dobrze, jak wyglądało przy pierwszej wizycie, tak wyglada do teraz , a minął rok....
Mam nadzieje, ze pomoglam,tym którzy poszukują sprawdzonej i fachowej opieki....
Dodany
2014-11-16 18:58
przez dre
czy tak jest naprawdę?
Dodany
2014-11-24 20:50
przez Jarosław
Szczerze polecam placówkę p Agnieszki
Mój ojciec jest tutaj 1,8roku
Oczekiwania względem opieki jak i bytowe mam wysokie, zreszta chyba jak każdy z Nas kto decyduje sie na pobyt Naszych rodziców w takiej Placówce.
Po pierwsze organizowane są z terapeuta zajęcia różnego rodzaju, rehabilitacja
Organizowane są przedstawienia, jaselka , z okazji dnia babci i dziadka, wspólne Wigilie, wspólne śpiewanie kolęd, urodziny
Opieka medyczna wzorowa , lekarz kilka razy w tygodniu , pielęgniarki znają pacjenta i jego potrzeby.
Panie opiekunki wykonują swoje obowiązki starannie i z sercem.
Pozattym Placowka wpelni dostosowana do Osob starszych.
Mój ojciec porusza sie o wózku, nie ma najmniejszych problemów z poruszaniem sie po budynku, nie ma ,,progów,,. Jest duża winda.
P Agnieszka stworzyła miejsce spokojnej Jesieni dla Osob Starszych.
Panuje ciepła domowa atmosfera.
Ważny jest fakt , ze nie czuć zapachu moczu, co w innych domach było tragedia.
Mógłbym pisać jeszcze wiele pozytywow.
Podaje nr tel 514-701-511
A wszystkim zainteresowanym proponuje odwiedzić.
PLACOWKA GODNA POLECENIA
Jarosław
Dodany
2016-05-20 15:33
przez Andrzej
Warto sprawdzić ośrodki http://www.zapiecek.biz/ to ośrodki o podwyższonym standardzie, w Małopolsce i Śląsku z całodobową opieką pielęgniarską i lekarską. Organizowaniem czasu wolnego według zainteresować i atrakcyjną okolicą.
Dodany
2016-11-23 16:23
przez krystian_wrocek
Jeśli macie taki problem jak ja - czyli potzebujecie miejsca od zaraz dla kogoś bliskiego to moge z reka na sercu polecic Pałac Roztocznik koło Dzierżoniowa. Z Wrocławia jedzie się niecałą godzinkę. W jednym z budynków tego przepięknego kompleksu pałacowo-parkowego działa nowy dom seniora. Pensjonariusze a co najważniesze personel bardzo fajny. Warunki tez świetnie. Wiadomo trzeba zapłacić, ale to w koncu prywatny dom seniora. Taka jest niestety cena luksusu. . Mojemu wujkowi przyapdł do gustu i przenosi się tam. No i hit. Może sobie sprowadzić co chce z domu, tzn. ulubiony fotel biurko i obrazy. Jeśli ktoś potrzebuje to dzwońcie 663 559 555.

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.