Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

www.domseniora.com.pl

Dodany
2011-10-08 19:48
przez moniszka4
Naszym celem było stworzenie domu, w którym przebywający będą mogli czuć się dobrze i bezpiecznie. Dom jest usytuowany blisko trójmiasta w spokojnym cichym miejscu pod lasem. Nasi pensjonariusze mają do dyspozycji odpoczynek wśród zieleni otaczającej posiadłość. Duży taras, ogród, oczka wodne i miejsce do spacerów to tylko niektóre walory tego miejsca.

Staramy się zapewnić domową atmosferę i profesjonalną całodobową opiekę. Dom został zbudowany w oparciu o nowoczesny projekt, uwzględniający wszelkie wymogi Unii Europejskiej oraz potrzeby pensjonariuszy. Poruszanie się po obiekcie jest całkowicie bezpieczne.

Dla osób całkowicie niezdolnych do samodzielnego poruszania się i stale leżących posiadamy łóżka sterowane elektrycznie, wyposażone w materace przeciw-odleżynowe.

Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, zapewniających mieszkańcom komfort psychiczny i fizyczny, by czuli się u nas dobrze a ich pobyt był przyjemny i radosny. Staramy się tworzyć rodzinną i przyjazną atmosferę.

Zapraszamy wszystkich, którzy potrzebują całodobowej opieki i rehabilitacji. Dysponujemy opieką pielęgniarską-opiekuńczą. Dużą zaletą naszego domu jest przestronny salon, w którym nasi pensjonariusze mogą wspólnie spędzać czas, czytać, rozmawiać, posłuchać muzyki i potańczyć!

Twoja odpowiedź

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2023 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.