Szukam domu opieki na święta

Dodany
2019-12-09 13:56
przez Iwan
Pewnie przypniecie mi zaraz plakietkę wyrodnego wnuczka ale ...poszukuję...nie, jestem zmuszony poszukać i znaleźć dom opieki dla babci, która od ponad 2 lat choruje mi na Alzheimera, a ja się nią opiekuję. Niestety ani psychicznie, ani fizycznie nie daję już rady :(
Czasami pomaga Pani skierowana do nas z opieki społecznej, ale to mało... Jestem zmuszony zmienić swoje życie, ale przede wszystkim życie babci i oddać ją do domu seniora. Boję się teo ale nie mam wyjścia. Jaki dom możecie polecić? Zdaję sobie sprawę, że jest to duży koszt miesięczny, ale mimo wszystko... muszę :(
Szukam na terenie woj. dolnośląskiego, umieszczenie najlepiej jeszcze przed świętami. Pomóżcie.
Dodany
2019-12-10 15:01
przez Zenon
Nie myśl tak o sobie. To, że nie dajesz już rady w opiece nad babcią nie czyni Cię wyrodnym wnukiem. Każdy ma prawo do własnego życia, a osobiście uważam, że babcia wymaga specjalistycznej opieki i w takim ośrodku będzie ja miała. Nie martw się. Na pewno niejedna osoba podziwiałaby Cię za tak długą dotychczasową opiekę. Pozdrawiam.

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.