PRZECZYTAJ KONIECZNIE!!! proszę o radę...

Dodany
2008-01-18 21:25
przez saraq18
Witam! Jestem siostrą 26 letniego Michała, chorego na Schizofrenię Paranoidealną.Dwa lata temu zmarła nam mama i od tego czasu Michał mieszka sam i nie ma kto się nim zając- owszem mamy inne rodzeństwo, ale każdy jest dorosły i ma swoje życie, plany...Ja niestety pracuję i często wyjeżdżam, mało tego mieszkam na drugim końcu miasta, więc ile mogę tyle pomagam, ale z moim bratem jest coraz to gorzej: śpi na dworze (nawet w silne mrozy), nie chce brac lekarstw, nie chce w ogóle się leczyc ani iśc do szpitala, a bez jego zgody nie przyjmą go! Pomyślałam sobie, że może ktoś zna taki Dom Opieki dla chorych na schizofrenię we Wrocławiu, który w zamian za jego rentę socjalną, mógł by zając się moim bratem??Albo jakas osoba, która nie ma mieszkania,i w zamian za opiekę nad moim bratem (podawanie leków 2 razy dziennie,pranie,sprzatanie,gotowanie) mogła by mieszkac z nim i oczywiscie pobierac jego rentę...
Michał jest BARDZO spokojny, wyciszony, posłuszny, pomocny, utalentowany plastycznie...nie wymaga dużo poświęcenia,jest bardzo samodzielny jak na tą okropną chorobę...wystarczy, ze "ktoś" by z nim mieszkał lub On w jakims domu gdzie panuje domowa atmosfera i myślę, ze chłopak poczuł by się inaczej...Michała choroba ujawniła się jakies 4 lata temu, wczesniej był całkiem normalnym człowiekiem, myślę i mam nadzieję, ze jeszcze tak będzie.Jeżeli ktoś z Państwa był by w stanie mi coś doradzic lub jest zainteresowany moją propozycją mieszkania, proszę o PILNY kontakt pod numerem: 663688366-Ola.

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.