Pomogę w otwarciu Domu Seniora

Dodany
2019-12-21 22:50
przez Damian Comfort Life
Dzień dobry! Jestem Dyrektorem i współwłaścicielem Domu Seniora. Samodzielnie napisałem biznesplan, nadzorowałem budowę i wyposażenie obiektu. Rozpoczynaliśmy działalność w 2017 roku od 3 pensjonariuszy, po pół roku osiągnęliśmy pełne obłożenie (52 miejsca). Następnie powiększyliśmy obiekt do 75 miejsc. Posiadam wiedzę i doświadczenie na temat wymaganych zezwoleń, struktury zatrudnienia, prowadzonych kontroli ze strony urzędów wyposażenia obiektu, ergonomii i rozkładu pomieszczeń, pozyskiwania zarówno Pensjonariuszy jak i Personelu.

Zapraszam do kontaktu Osoby, które chciałby uruchomić Dom Seniora.
Mój tel. 608 412 974
Damian
Dodany
2020-01-08 16:16
przez Rafał
A nie sądzi Pan, że poprzez taką pomoc tworzy pan konkurencję dla swojego domu opieki?
Dodany
2020-01-08 16:47
przez DC
Dzień dobry! Uważam, że zapotrzebowanie na usługi opiekuńcze jest tak duże (i cały czas rośnie), że każda rzetelnie działająca placówka znajdzie dla siebie Klienta. Z rynku zostaną wyeliminowane najsłabsze, mało konkurencyjne i/lub nielegalnie działające placówki.
Dodany
2020-01-09 12:50
przez Kaja
I tu ma Pan świętą rację. Życzę powodzenia w działaniu bo tak jak Pan mówi, zapotrzebowanie na dobre placówki jest ogromne i super, że są osoby, które chcą pomóc tworzeniu nowych miejsc :) Szacun!
Dodany
2020-04-25 12:08
przez MagdaRv
Dzień dobry. O założeniu domu starców myślę bardzo dużo, tym bardziej że ukończyłam szkole pielęgniarska o kierunku pielęgnacja i opieka osób starszych w Niemczech. Bardzo proszę o kontakt magdarb12@gmail.com
Dodany
2020-04-25 12:10
przez MagdaRv
Pomyłka w mailu
magdarv12@gmail.com

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.