Polecad dom opieki jodlowadolina.pl

Dodany
2016-11-29 11:53
przez Tomasz
Polecam jodlowadolina.pl
Dodany
2016-12-06 15:01
przez Krysia
Ja też osobiście polecam ten dom. Bardzo dobra opieka, profesjonalne podejście do podopiecznych oraz rodzinna atmosfera. To wszystko niezbędne do prawidłowego funkcjonowania domu. Zachęcam odwiedzić.
Dodany
2017-01-12 21:47
przez Piotr
Dom Opieki Marion polecam - bardzo dobry dom i chyba ma wolne miejsce
Dodany
2017-04-21 14:59
przez
Dzien dobry, mieszkam od wielu lat za grnicä, moj ojciec dzis 90, potrzebuje pomocy. Nie radzi sobie, dziennie dostaje wiadomosci ze albo nie chce nikomu otwierac drzwi, albo zapomina wylaczac kuchenke elektrycznä .
Säsiedzi sä juz zaniepokojeni ze moze cos wybuchnäc. Do tej port byl sprawny umyslowo, chetnie gral w szachy, mial kolegow, teraz jest calkowicie odciety od swiata. Wczoraj gotowal sobie herbate i postwil elektroczajnik na kuchenke elektrycznä.... Musze natychmiast cos dla niego znalezc. Zagraza nie tylko sobie ale i säsiadom.
Ma 1800 zl emerytury i mieszkanie wlasnosciowe , ktore mozna bardzo szybko , bo jest w samym centrum Bydgoszczy sprzedac. Tak ze wszystkie koszta bedziemy mogli do konca maja pokryc. Jezeli dom jest tak jak panstwo piszä z milä domowä atmosferä , sklonna jestem ojca przekazac w panstwa rece. Moj syn 40, wyrusza juz chyba w niedziele do Bydgoszczy, prosze o odpis .

Mira Wawer.
Dodany
2017-10-20 18:54
przez Ewa
Również polecam Dom Opieki jodlowadolina.pl
Każdy z podopiecznych otoczony serdecznością, miłością i indywidualnym podejściem.
Dodany
2018-07-02 14:50
przez Rozczarowana rodzina
Nie polecam Jodłowej Doliny. Komunistyczne budynki i komunistyczne podejście do człowieka. Radzę skosić pokrzywy wokół budynku. Właścicielka strasznie zakłamana, liczy się tylko kasa!!! Proszę zobaczyć stronę internetową i proszę porównać ja z tym co Państwo zastaniecie na miejscu! Stanowczo odradzamy ten cyrk! Gorszego domu opieki trudno sobie wyobrazić!!!

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.