DOM SENIORA "JĘDRUŚ"

Dodany
2011-10-08 14:41
przez Dom seniora Jędrus
Wszystkie osoby pragnące

w spokoju cieszyć się życiem,

zapraszamy do nowo otwartego

Domu Seniora "Jędruś".


Gwarantujemy odpoczynek w spokojnej,


leśnej atmosferze z dala od miejskiego zgiełku.


Nasz dom w całości przystosowany jest do opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi. Pokoje wyposażone są w zależności od stanu zdrowia i życzeń naszych podopiecznych. Meble są nowe i estetyczne.Można również wyposażyć pokoik własnymi mebelkami.


W naszym domu nikt nie jest skazany na samotne siedzenie w pokoju. Do dyspozycji pensjonariuszy jest salon z kominkiem, telewizorem, można sobie usiąść i w miłej atmosferze odpocząć. Do dyspozycji jest również piękny teren wokół domu. Ogrodzony teren leśny ze stolikami i ławeczkami wręcz zachęca do odpoczynku oraz spacerów.
Wszystkiego nie da się opisać słowami,warto przyjść i zobaczyć osobiście.Zapraszamy.


POSIADAMY POZWOLENIE WOJEWODY MAZOWIECKIEGO NA PROWADZENIE DOMU.

KONTAKT:
05-230 KOBYŁKA
UL.NADMEŃSKA 10 BC
TEL.  601-308-328
        663-179-595
Dodany
2011-12-19 02:32
przez brosslarinkay
Jestem osobД… samotnД… zastanawiam siД™ nad zamieszkaniem w Eksluzywnym domu seniora nie takim jak dom opieki dodam Ејe jestem osobД… w peЕ‚ni siЕ‚, sprawnД… wiД™c nie potrzebujД™ ochroniarza w postaci pielД™gniarki przy boku 24h. Mam ochotД™ korzystaД‡ z Ејycia wЕ‚aЕ›nie teraz maЕ‚e wycieczki, nowe kontakty. Mam na oku jeden taki dom w Muszynie nie dЕ‚ugo bД™dД… go otwieraД‡ wiД™c poczekam aЕј kilka osГіb siД™ tam zadomowi  ma ktoЕ› ochotД™ tam zamieszkaД‡?
Любопытные изображения на сайтах компании [url=http://modelymebely.ru].[/url]

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.