Szczepienia w DPS

Dodany
2021-04-07 11:47
przez WalićWszystkich
Wszyscy namawiali mieszkańców do szczepień by być bezpieczni i jak najszybciej wrócić do normalności Pod koniec stycznia wszyscy praktycznie mieszkańcy otrzymali po dwie dawki szczepionki PO CO Nic sie nie zmieniło nadal brak odwiedzin zakaz opuszczania dps nawet na święta do rodziny Fajnie że Rzecznik Praw Obywatelskich wstawia sie za więźniami że są pozbawieni odwiedzin i to jest nieludzkie i niezgodne z Konstytucją może ktoś kiedyś dostrzeże że mieszkańcy dps też są ludźmi i mają uczucia W moim dps zaszczepionych 99% jedynie ja odmówiłem wiedziałem że tak będzie dlatego wolę umrzeć na covid niż żyć w niewoli
Dodany
2021-04-08 09:46
przez Mieszkaniec
Tak na marginesie osoba zaszczepiona ale nie miszkaniec dps
6. Osoba prowadząca wspólne gospodarstwo domowe z osobą, u której stwierdzono zakażenie wirusem SARS-CoV-2
lub z nią zamieszkująca, od dnia uzyskania przez osobę, u której stwierdzono zakażenie wirusem SARS-CoV-2, pozytywnego wyniku testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2, jest obowiązana poddać się kwarantannie trwającej do
upływu 7 dni od dnia zakończenia izolacji osoby, z którą prowadzi wspólne gospodarstwo domowe lub zamieszkuje. Decyzji organu inspekcji sanitarnej nie wydaje się.
7. Obowiązku, o którym mowa w ust. 6, nie stosuje się do osób zaszczepionych przeciwko COVID-19 oraz osób, które były poddane izolacji w warunkach domowych, izolacji albo hospitalizacji z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2,
nie później niż 6 miesięcy od dnia uzyskania przez osobę, u której stwierdzono zakażen
Dodany
2021-04-13 15:11
przez xxx
Depopulacja trwa w najlepsze.

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.