Odwiedziny w domu opieki

Dodany
2020-06-25 10:32
przez Aldona Kajan
Dzień dobry ,
czy może ktoś słyszał kiedy będzie można normalnie odwiedzać pensjonariuszy w domach seniora?
Wiadomo kiedy zdejmą te obostrzenia o braku możliwości odwiedzin?
Dodany
2020-07-13 21:57
przez Ela
Też jestem już zniecierpliwiona kiedy będzie można odwiedzać bliskich w domu opieki zwłaszcza że wszystko wokół pootwierane i życie toczy się dalej,o pensjonariuszach już nikt nie pamięta?
Dodany
2020-10-25 14:26
przez ona
media ,telwizja nawet niewspominaja slowem o mieszkancach dps a mieszkancy horror przechodza u mnie np.nie mozna wychodzisz na korytarz ani przemieszaczac sie nigdzie na inne pietro domu ani na ogród aby powietrzem pooddychac od sierpnia wogole nie bylam na dwoze calutki czas kaza nam siedziec w pokojach czy to logiczne?to absurd tak dalej nie da sie zyc codzien mierzenie temperatury mimo iz jest prawidlowa mierzenie cisnienia robiono nam testy na ktore mieszkancy niewyrazali zgody a zostalismy przymusem zmuszenie nie bylo zadnych podstawa chrobowych aby je robic 10 dni siedzielismy w pokojach pozamykani pozniej testy a teraz mim wszystko i tak nie kaza nam wychodzic na korytarz az sie plakac sie ,nie mozemy miec odwiedzin znajomych ,rodziny czy ktos chcialby tak zyc przypuszczam ze nie.
Dodany
2021-01-19 07:45
przez Kum kum
Ja na Pani miejscu wykwaterowalalabym sie z takiego Domu juz dawno....
Ale widac ze lepieej siedziec i miec pretensje do wszystkich na wszystko

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.