Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Dom Pomocy Społecznej „Na Bachusa"


04-814 Warszawa, Bachusa 7

22 610 03 53

Dodaj opinię

2,3
70%
  
Do schowka
Dom Pomocy Społecznej „Na Bachusa

Opis placówki


Karta informacyjna


Karta informacyjna nie została uzupełniona

Rekomendacje, opinie, podziękowania (2)


2021-09-06
Witam, Jestem osobą szczerą otwartą więc chcę powiedzieć jak jest z punktu widzenia obserwatora bo pracuje tam jaki praktykant. Chętnie się współpracuje z pracownikami, miło,czasami zabawnie z humorem. Moją uwagę przyciągnęły zwierzęta ???? są niesamowite bo one wyczuwają dobrych ludzi, uczą dobrych zachowań i wspaniałych cech. Jak na razie nie spotkałem się z tak dobrą organizacją pracowników, mieszkańców a byłem w różnych miejscach pracując,chętnie sobie pomagają, miła atmosfera. Od wszystkich w tym miejscu można się czegoś nauczyć na prawdę a jak chodzi o mnie to znam się na ludziach ma to w genach po rodzicach. Fajnie że są wyjazdy w różne miejsca ???? które uczą integracji, odpowiedzialności. Każdy mieszkaniec i nie tylko ma swoje miejsce a to jest dobre podejście. Rożne są atrakcje. Przyjazna jest atmosfera. Oby więcej takich miejsc na ziemi i mam nadzieję że tak jest ????. Polecam! Pozdrawiam serdecznie

Kandybowicz
2019-07-18
Byliśmy dzisiaj z podopiecznymi w odwiedzinach u naszej, uczestniczki mieszkanki Targówka, której rodzice już odeszli,w Domu Pomocy Społecznej na ul. Bachusa 7 w Wawrze w bardzo pięknie położonym w osiedlu willowym, w lesie . Zostaliśmy mile zaskoczeni.i zauroczeni: zielenią, dużym ogrodem , pokojem ,przestrzenną łazienką, czystością w DPS i miłą rodzinną atmosferą, którą tworzy kadra tego domu z mieszkańcami. Szczególne podziękowanie dla Pana Paweł Oleński który dał się poznać z wielkiego zaangażowani w potrzeby podopiecznych by tworzyć im namiastkę, życia rodzinnego. Agatka wypowiadała się bardzo ciepło o swojej ulubienicy opiekunce Asi i Pawle. Z dumą chwaliła się, że wyjeżdża w góry, nad morze i mazury. Zapraszamy z rewizytą do nas we wrześniu. Pani dyrektor Jolanta Podleś gratulujemy wspaniałej kadry i organizacji.

Ligia Szczepaniak prezes Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych w Warszawie w diecezjii Warszawsko-Praskiej (Targówek)

Artykuły

Copyright © 2001-2018 by www.domyopieki.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Adres Galeria Opis Karta informacyjna Wideo Wirtualna wycieczka Opinie Dojazd Artykuły

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2022 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.