Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Angel Care - Centrum Seniora


50-528 Wrocław, Dyrekcyjna 5-7

71 311 11 88, 71 796 77 34

Napisz wiadomość

Dodaj opinię

1,2
   Wolne miejsca
Do schowka
Angel Care - Centrum Seniora

Opis placówki


Angel Care jest kompleksowym centrum opieki nad seniorami, stworzone z myślą o osobach straszych.
Charakteryzuje się indywidualnym podejściem do każdego Mieszkańca oraz najwyższymi standardami opieki. Otaczamy troską osoby starsze wymagające pomocy w codziennym funkcjonowaniu, także Seniorów cierpiących na choroby demencyjne. Zależy nam, aby osoby zamieszkujące w naszym domu opieki i mieszkaniach dla seniorów miały poczucie niezależności, a przy tym czuły się bezpiecznie w przyjaznym otoczeniu.

Nasz ośrodek we Wrocławiu przeznaczony jest do zamieszkiwania stałego, ale także okresowego. Specjalizujemy się w organizacji turnusów rehabilitacyjno-wypoczynkowych dla seniorów. Za a główny cel stawiamy sobie poprawienie kondycji fizycznej i psychicznej przez aktywizację na różnych płaszczyznach. W naszym ośrodku, przez cały pobyt (czasowy lub stały), proponujemy Seniorom szereg działań terapeutycznych: dogoterapię, muzykoterapię, a także animacje i zajęcia ruchowe. Pomocy Mieszkańcom - we wzmacnianiu sprawności ruchowej, udzielają, lekarze, pielęgniarki i fizjoterapeuci, a o komfort psychiczny dbają terapeuci zajęciowi, animatorzy oraz psycholog. Dodatkowo o do dyspozycji Pensjonariuszy oddane zostały: pracownia artystyczna, dziedziniec z parkiem, a także kaplica. Dbamy również, aby Seniorzy mogli w pełni rozwijać swoje pasje, dlatego, na terenie domu opieki, powstają liczne kluby hobbystyczne, organizowane są różne spotkania integracyjne i występy, tak by wzmacniać więzi społeczne i umiejętności interpersonalne. 

Wykwalifikowany personel opiekuńczo-lekarski Angel Care dba przede wszystkim o to, aby zarówno osoby stale zamieszkujące ośrodek, jak i te korzystający z turnusów dla Seniorów, czuły się komfortowo i odczuwały znaczną poprawę stanu zdrowia. Staramy się, aby czas pobytu w naszym Centrum nie kojarzył się tylko z rehabilitacją, leczeniem czy rekonwalescencją, ale także z możliwością aktywnego spędzenia czasu, w gronie ciekawych ludzi.


 Karta informacyjna


Karta informacyjna nie została uzupełniona

Rekomendacje, opinie, podziękowania (0)


Copyright © 2001-2018 by www.domyopieki.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Adres domu Galeria zdjęć Opis domu Karta informacyjna Wideo Wirtualna wycieczka Opinie i podziękowania Mapa dojazdu

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2019 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.