Propozycja profilu facebookowego

Dodany
2015-03-17 13:32
przez Jeremi
Od kilku tygodni śledzę Państwa portal poszukując dobrego domu opieki dla starszej osoby. Jak najbardziej treść i przekaz Państwa treści mi odpowiada. Miałbym jednak małą sugestię, ażeby stworzyć profil na Facebooku pod nazwą domyopieki.pl. Facebook jako tak popularne narzędzie komunikacji oraz poniekąd informacji świetnie sprawdziłby się i w Państwa przypadku. Dla stałych użytkowników to spore ułatwienie poruszania się na portalu, bo w momencie aktualizacji informacji treści, wystarczy, że internauta "zalajkuje" Wasz profil i będzie w temacie na bieżąco. Proszę wziąć moją propozycję pod uwagę. Ewentualnie mogę pomóc w powstaniu profilu. Czekam na pozytywne rozpatrzenie tej kwestii ;)
Dodany
2015-03-17 18:46
przez mark
Moim zdaniem sensowne korzystanie z facebooka jest dla wielu seniorów po prostu za trudne. Z tego powodu wśród starszych ludzi o wiele większym powodzeniem cieszą się fora tematyczne, po których poruszanie się nie wymaga żadnej wiedzy ani treningu. Zwykłe fora są też bardziej anonimowe, no i mniej zobowiązujące, bo nie wysyłają dziesiątek nachalnych ponagleń, jeżeli przez parę dni przypadkiem się z nich nie korzysta.
Dodany
2015-04-26 14:43
przez lewando
Zdecydowanie tak, zbyt dużo informacji na raz, dla seniora może być to problem.
Dodany
2016-06-13 15:14
przez Klaudiusz Z.
Osobiście uważam, że stworzenie profilu na Facebooku było bardzo potrzebne i wygodne (a widzę, że jednak Państwo pokusili się o jego stworzenie). I bardzo dobrze- jestem za tym. Jako syn moich rodziców, sam często chętnie zaglądam na Wasz profil. Widzę, że profil "żyje" i ma się dobrze. Tak trzymać. Pozdrawiam całą redakcję.

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.