Zielona Kraina

Dodany
2017-01-03 12:10
przez
Polecam placówkę z całodobową opieką medyczną "Zielona Kraina" ul. Olesin 129 Warszawa 03-289 tel.516-123-678.
Mama (80 lat) trafiła tu po udarze z odleżyną, która ujawniła się w ostatnich dniach pobytu w szpitalu. Tu otrzymuje, profesjonalną opiekę i zawsze może liczyć na ciepłe słowo ze strony personelu.
Dawanie poczucia bezpieczeństwa i ciepła tym którzy tego potrzebują to motto którym kieruje się właścicielka Pani Małgosia Wilkowska pielęgniarka z wykształcenia i powołania. Na co dzień więc pensjonariusze są zadbani pod każdym względem, zdrowotnym również. Oddania innym właścicielka wymaga nie tylko od siebie, ale również od personelu i współpracującej z nią najbliższej rodziny (męża i syna).
Dom jest czysty, w środku pachnie smacznym jedzeniem a nie moczem i odchodami. Dużym udogodnieniem jest winda. Na każdym kroku widać serce włożone w estetykę wystroju.
Wiem też, że dla właścicielki Pani Małgosi Witkowskiej jest to spełnienie marzenia i w tym spełnieniu odnajduje się znakomicie.


Dodany
2017-12-04 22:18
przez Katarzyna Ziemba
Witam wszystkich zainteresowanych Domem Opieki Zielona Kraina.Jestem z zawodu fryzjerką i po raz kolejny byłam zaproszona przez Panią Małgorzatę do obsługi jej podopiecznych chorych kobiet i mężczyzn.Jestem pod ogromnym wrażeniem tej placówki,gdyż w sposób jaki zostałam przyjęta przez Szefową i pracowników to serdeczność,ogromna pomoc w organizacji usługi wobec osób znajdujących się w/w Domu.Przede wszystkim czystość domu jego wyposażenie przypomina prawdziwy dom.Niesamowite oddanie pracy przez pracowników,dbałość o higienę ,atmosferę i perfekcyjnie zachowania pracowników wobec osób strasznych zależnych od pracowników daje poczucie bezpieczeństwa,a każdy pracownik jest taktowny i pomocny w każdej zaistniałej sytuacji od potrzeby wobec starszych osób.Pani Małgosiu chylę czoła wobec Pani ,pracowników w żadnym innym miejscu nie widziałam takiego poświęcenia się i oddania.
Dodany
2019-12-15 06:58
przez
Moja mama byla pod koniec zycia w Dom opieki Zielona Kraina.- Warszawa Bialoleka. Bylo to miejsce niezwykle serdeczne, profesjonalne, czysciutkie., dobre jedzene. Naokolo zielono, dobrze skomunikowane z centrum Warszawy. Pani Malgosia, z wyksztalcenia pielegniarka , wlascicielka domu, wklada duzo serca w Zielona Kraine. Do domu przychdzi lekarz, jest rehabilitacja. Pracownicy sa profesjonalni, uczciwi. Bardzo bylo mi
trudno umiescic mame w domu opieki po wielu latach zajmowania sie nia w domu , Zielona Kraina jednak byla tym miejscwm ktoremu zaufalam . Sprawdzilo sie dobrze. Dziekuje Pani Malgosiu za wsparcie w tak trudnych dla mnie momentach,]
Agnieszka Brzeska- Silva

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.