Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Zielona Kraina

Dodany
2017-01-03 12:10
przez
Polecam placówkę z całodobową opieką medyczną "Zielona Kraina" ul. Olesin 129 Warszawa 03-289 tel.516-123-678.
Mama (80 lat) trafiła tu po udarze z odleżyną, która ujawniła się w ostatnich dniach pobytu w szpitalu. Tu otrzymuje, profesjonalną opiekę i zawsze może liczyć na ciepłe słowo ze strony personelu.
Dawanie poczucia bezpieczeństwa i ciepła tym którzy tego potrzebują to motto którym kieruje się właścicielka Pani Małgosia Wilkowska pielęgniarka z wykształcenia i powołania. Na co dzień więc pensjonariusze są zadbani pod każdym względem, zdrowotnym również. Oddania innym właścicielka wymaga nie tylko od siebie, ale również od personelu i współpracującej z nią najbliższej rodziny (męża i syna).
Dom jest czysty, w środku pachnie smacznym jedzeniem a nie moczem i odchodami. Dużym udogodnieniem jest winda. Na każdym kroku widać serce włożone w estetykę wystroju.
Wiem też, że dla właścicielki Pani Małgosi Witkowskiej jest to spełnienie marzenia i w tym spełnieniu odnajduje się znakomicie.


Dodany
2017-12-04 22:18
przez Katarzyna Ziemba
Witam wszystkich zainteresowanych Domem Opieki Zielona Kraina.Jestem z zawodu fryzjerką i po raz kolejny byłam zaproszona przez Panią Małgorzatę do obsługi jej podopiecznych chorych kobiet i mężczyzn.Jestem pod ogromnym wrażeniem tej placówki,gdyż w sposób jaki zostałam przyjęta przez Szefową i pracowników to serdeczność,ogromna pomoc w organizacji usługi wobec osób znajdujących się w/w Domu.Przede wszystkim czystość domu jego wyposażenie przypomina prawdziwy dom.Niesamowite oddanie pracy przez pracowników,dbałość o higienę ,atmosferę i perfekcyjnie zachowania pracowników wobec osób strasznych zależnych od pracowników daje poczucie bezpieczeństwa,a każdy pracownik jest taktowny i pomocny w każdej zaistniałej sytuacji od potrzeby wobec starszych osób.Pani Małgosiu chylę czoła wobec Pani ,pracowników w żadnym innym miejscu nie widziałam takiego poświęcenia się i oddania.

Twoja odpowiedź

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2018 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.