Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

SeniorMed – kompleksowa opieka nad osobami starszymi

Dodany
2016-08-03 15:51
przez Karol
SeniorMed – kompleksowa opieka nad osobami starszymi, chorymi i o ograniczonej sprawności ruchowej. Zapewniamy kompleksową opiekę, personel składający się z doświadczonych pielęgniarek, rehabilitantów i opiekunów, którzy całodobowo sprawują opiekę nad mieszkańcami.

Plan opieki nad poszczególnym mieszkańcem opracowywany jest wspólnie i na bieżąco modyfikowany. Bliscy rezydenta są na bieżąco informowani o stanie zdrowia, samopoczuciu czy postępach w terapii. Zajęcia relaksacyjne, muzykoterapia, czy zwykle zajęcia ruchowe poprawiają jakość spędzonego w ośrodku czasu, co poprawia realny stan psychofizyczny.

Pobyt w naszym ośrodku to terapie zajęciowe i rehabilitacyjne, domowa kuchnia, ale też diety dostosowane do stanu zdrowia podopiecznych, transport samochodowy, biblioteka, sala telewizyjna i integracyjna, duży parkin dla odwiedzających i pokój gościnny, pralnię, usługi fryzjerskie, kosmetyczne oraz opiekę duszpasterską.

Piękne położenia naszego ośrodka w sąsiedztwie Wolińskiego Parku Narodowego w pobliżu Zatoki Szczecieńskiej to doskonałe warunki dla naszych pensjonariuszy. Cisza, spokój, otoczenie lasów przy jednocześnie profesjonalnej opiece sanitarnej czyn z naszego ośrodka najlepszym miejscem dla każdej starszej i schorowanej osoby.

Zapraszamy do kontaktu:

SeniorMed Rodzinny Dom Seniora.
ul.Kolonijna 13 72 – 500 Wicko koło Międzyzdrojów.
Biuro tel: 795- 164- 120
Pielęgniarki -opiekunki tel: 602-770-525

Twoja odpowiedź

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2021 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.