Złoto Jesieni okolice Garwolina

Dodany
2019-01-07 21:54
przez IKA
Absolutnie polecam to miejsce. Ośrodek nowy, prowadzony przez pielęgniarkę z doświadczeniem w opiece nad seniorami. Urządzony jak dom i tak funkcjonujący. Spokój, cisza, pod lasem, prawdziwa polska wieś w okolicach Garwolina (mazowieckie). Duży teren do spacerowania dla podopiecznych. Domowe jedzenie - każdy dostaje to, co lubi. Klimatyczne pokoje, nie jak w szpitalu czy sanatorium. Przystępne ceny, rehabilitacja w pakiecie. Tel .502 634 281.
Dodany
2019-02-28 21:23
przez Jowita
Moja babcia jest obecnie w Złotej Ostoi w Czosnowie i jest zachwycona, chociaż my nie byliśmy do końca przekonani. Jednak okazuje się że nie potrzebnie mieliśmy opory przed ''oddaniem" babci. Nam się wydaje że lepiej im będzie w domu a okazuje się że w domu patrzą tylko w sufit i nie mają towarzystwa. Teraz babcia jest regularnie rehabilitowana, ma dostosowaną dietę i śliczny pokoik, w którym widać że czuje się wspaniale.
Dodany
2019-05-23 09:44
przez Ewelina F.
Też dlugo zastanawialiśmy się czy, a jeżeli już to gdzie oddać naszą kochaną ciocię do domu opieki. U nas najbliższym i zarazem niebywale przyjaznym seniorom okazał się dom opieki Złota Ostoja w Czosnowie. Genialny personel, świetne warunki, opieka 24 godziny na dobę, stały nadzór lekarski, wspaniale miejsce.

Twoja odpowiedź


Copyright © 2001-2023 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.