UWAGA! - Szpitale, oddziały geriatryczne

Dodany
2018-12-15 19:59
przez Wanda
Proszę uważać na polecane w szpitalach przez personel medyczny oferty domów opieki. 1.Często polecają te domy, które mają najwyższe ceny. Polecają niesprawdzone domy, zdarza się, że dom nie posiada pozwolenia wojewody a jest polecany. Mówią, że jest dobra opieka a jest odwrotnie. Mówią, że to najlepszy dom opieki a jest zupełnie inaczej. Radzę nie słuchać personelu medycznego, tylko samemu wejść w internet i zabrać się za szukanie prawdziwych domów opieki. Najlepiej wytypować kilka sprawdzonych ofert, pojechać w te miejsca i dokonać wyboru.
Dodany
2018-12-16 13:24
przez K
Oczywiście, że bardziej wiarygodnym źródłem wiedzy w dzisiejszych czasach jest internet. Szpitale, przychodnie polecają to co maja polecać, rzecz jasna:)
Dodany
2018-12-19 11:53
przez Alek
A mi się zdaje, że tego typu Domy,jak oferują usługi na najlepszym poziomie to nie muszą ich reklamować bilbordy, szpitale ;
Sadze, ze opinia rodzin, którzy mieli styczność z daną placówka jest najlepsza i najprawdziwsza ;
Dlatego podczas oglądania danego Domu,pytajmy rodzin, które w tym czasie odwiedzają swoich najbliższych ;
Dom,który nie ma nic sobie do zarzucenia i nie ma nic do ukkrycia nie będzie blokował Naszej rozmowy z rodzinami osób przebywających w Domu
Alek
Dodany
2019-01-20 20:15
przez Alfa
Nagrywać, zbierać dowody i do prokuratury. Lekarz, pielęgniarka czy pracownik socjalny.....nieważne, nagrywać, nie bać się. W Łodzi dwie Panie zostały zwolnione dyscyplinarnie i maja postawione zarzuty.

Twoja odpowiedź


Copyright © 2001-2023 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.