Sprawdzone Domy Opieki

Dodany
2019-03-13 12:09
przez Milka
Poszukuje sprawdzonego domu opieki, proszę o propozycję. Warszawa lub Kraków
Dodany
2019-03-14 08:12
przez Ewa
Koło Warszawy Dom Spokojnej Starości przy Sempolowskiej 5 ;
Mój tata jest w Ośrodku 3 lata ; Razem z rodzina jesteśmy zadowoleni;
Podaje kontakt 514707372
Dodany
2019-03-31 19:35
przez Justyna
Polecam Złotą Ostoję w Czosnowie, jest przez nas na wskroś sprawdzony, mam tam babcię od roku i dopiero tam, po rehabilitacjach zaczęła ruszać ręką, a miała niedowład, je lepiej i nabrała rumieńców. Sam ośrodek jest bardzo dobrze wyposażony pokoje nieduże ale pięknie urządzone i przytulne, posiłki urozmaicane i zdrowe.
Dodany
2019-04-05 22:16
przez Monika
Polecam Sprawdzone, Rodzinne Domy Opieki, Domy Seniora z rehabilitacją, Domy Opieki dla chorych na Alzheimera, Zakłady Pielęgnacyjne dla osób typowo leżących Kraków i okolice.
Dodany
2019-04-09 08:56
przez Małgorzata
Polecam niedaleko Warszawy, prywatny Dom Opieki przy Sempolowskiej 5 w Kobylce;
Dojazd z Warszawy jest bardzo dogodny,tak naprawdę z każdej dzielnicy .
Personel jest stały;
Co osobiście uważam za atut tego miejsca;
Jeżeli tyle lat utrzymuje się zespół to znaczy ,że atmosfera i warunki są bardzo dobre.
Ok 5 lat temu zakwaterowalam tu moja mame;
Mama była zadbana, a co najważniejsze Ośrodek może się pochwalić dużą empatia i zrozumieniem dla drugiego człowieka, a przede wszystkim dla jego choroby.
Nie tak dawno z usług Domu skorzystałam ponownie; wraz z mężem potrzebowaliśmy pomocy przy teściowej; chorej na Alzheimera.
Dom oferuje pakiet zajęć dla Seniorów;
Teren jest duzy; ogrod; kwiaty; drzewa;
Uwielbiam to miejsce wiosna i latem,można się poczuć jak na wczasach.
Gotują sami; Pan Kucharz wspaniale gotuje;
Zawsze w domu pachnie ugotowanym obiadem ;
Z czego mogą być dumni - Święta;
Są bardzo ważne; nakrywają stoły, aż po same brzegi ; potrawy oczywiście przyrządzane są przez kucharza osobiście;
Wszyscy siadają przy stole,Seniorzy z rodzinami ,personel na czele z właścicielką;
Jest to magiczny czas, jak w domu ; stół i dużą rodzina ...
Mogłabym tak wymieniać długo, za co ich rekomenduje .
Warto przekonać się samemu, dlatego, Jeżeli ktoś z Was Państwa potrzebuje fachowej pomocy przy Seniorze ,proszę podjechać, bądź zadzwonić
514 707 372
Dodam, że ,,drzwi domu są otwarte,, jak to mówi P Agnieszka ; Każdy może podjechać i porozmawiać, nie trzeba się zapowiadac ....
( to jest mój kolejny atut)
Pozdrawiam wszystkich szukających
Małgorzata Maj
Dodany
2019-07-22 12:20
przez Janina K.
Mój Tato przebywa w Złotej Ostoi pod Warszawą i jest zadowolony. Bardzo troskliwa opieka, a warunki wprost wymarzone.
Dodany
2019-08-19 14:55
przez Damian
Złota Ostoja w Palmirach to opcja pewna i na najwyższym poziomie, dlatego mogę z czystym sumieniem polecić. Dziadek jest niesamowicie urzeczony miejscem i ludźmi.
Dodany
2019-09-10 20:39
przez Rodzina Wisniowskich
Gorąco polecamy Dom Spokojnej Starości przy Sempolowskiej 5 w Kobylce
Dodany
2019-10-07 15:53
przez Nora
Pod Warszawą mogę polecić jak poprzednicy Złotą Ostoję - bardzo dobra pod każdym względem placówka, wspaniała opieka, warunki, udogodnienia dla chorych, piękna okolica.
Dodany
2019-12-09 18:55
przez Martyna Gil
Złota Ostoja - pielęgniarski dom opieki pod Warszawą to zdecydowanie warte uwagi miejsce. Wspaniałe warunki, niezwykły personel i jakość.
Dodany
2020-04-14 15:11
przez Janeczka
Taż znam Złotą Ostoję, z racji tego, że przbywała tam moja Babcia i jest to miejsce godne zaufania. Warunki mają niesamowite jak na tego rodzaju placówki, opieka życzliwa i naprawdę profesjonalna, a przy tym miejscówka prześliczna

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.