Sprawdzone domy opieki

Dodany
2021-02-01 12:50
przez Julita
Ja osobiście mogę polecić ZOL / Dom Seniora ,,SKAŁKA" w Bukownie /koło Olkusza, www.cmskalka.pl 

mają tam też zakład rehabilitacji więc seniorzy z niego mogą korzystać. I co najważniejsze w obecnych czasach-pandemii jest pokój odwiedzin wydzielony ścianką z plexi więc można się zobaczyć i porozmawiać.
Dodany
2021-02-02 15:25
przez Fakty
Niełatwo jest znaleźć dobry dom opieki dla naszego bliskiego. Trzeba dużo trudu, zanim znajdziemy sprawdzone miejsce. Tak to u nas w Polsce wygląda.
Dodany
2021-03-07 13:49
przez Sabina
Od siebie polecam Dom Opieki "Promyk" pod Warszawą. Moja mama jest zadowolona, a początkowo była bardzo sceptycznie nastawiona. Seniorzy mają tam zapewnione bardzo dobre warunki, zorganizowany czas (mama mówiła, że odbywają się rozmaite przedstawienia, koncerty), a personel składa się z sympatycznych ludzi, którzy naprawdę o nich dbają . W dodatku seniorzy mają stały kontakt z bliskimi - jest opcja prowadzenia wideokonferencji albo spotkań w ogrodzie. Moja mama czuje się tam dobrze, a to najlepszy dowód na to, że ten dom opieki jest godny polecenia.
Dodany
2021-04-07 17:46
przez
Co drugi dom opieki to komunistyczne miejsce....
Dodany
2021-12-02 08:12
przez Adam
Jeśli będziesz szukał profesjonalnej opieki dla osoby starszej to zobacz sobie www.seniormed.waw.pl. Dom Seniora w Wiązowni, z Warszawy będziesz miał dobry dojazd, a tam świetne wyposażenie, nowoczesny sprzęt i zespół medyczny, który będzie się zajmował seniorami i jest na bardzo wysokim poziomie. Jeśli szukasz właściwego miejsca dla osoby starszej to będzie rzeczywiście bardzo dobry wybór.

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.