Rezydencji Rydz w Kudowie / Dolny Śląsk

Dodany
2018-05-21 19:20
przez Rozczarowana rodzina
Stanowczo odradzam dom opieki Rezydencja Rydz w Kudowie Zdrój. Dom nastawiony wyłącznie na zysk. Właściciele mówią jedno a za plecami robią drugie. Trzeba się prosić o przysłowiową szklankę wody. Według nich wszystko przebiega w należytym porządku i zgodnie z przyjętymi standardami.. Strona internetowa jedno a rzeczywistość drugie. Babcia była tam na miesięcznym pobycie na próbę i jesteśmy delikatnie mówiąc rozczarowani tym domem. Prywatny folwark, brak empatii ze strony Właścicieli. Kasa, kasa i jeszcze raz kasa! Stanowczo ODRADZAMY!!!
Dodany
2018-05-22 22:12
przez Jack
Ciężko się nie zgodzić z w/w opinią, szczególnie gdy porozmawia się z Panem, współwłaścicielem rezydencji rydz. Typowy hotel udający dom opieki. Dziwie się, że ludzie nadal wybierają ten ośrodek. Tyle w temacie.
Dodany
2018-05-29 15:16
przez Sabina
Też tam byłam i mam podobne odczucia. Ludziom prowadzącym ten dom opieki woda sodowa uderzyła do głowy. Pan i Pani najmądrzejsi na świecie, tylko oni się liczą :)
Dodany
2018-07-19 10:03
przez Gość
Ludzie agresywni, dwulicowi, brakuje im empatii co do drugiej starszej osoby. Liczy się tylko biznes!
Dodany
2018-07-31 21:35
przez Janina
Polecam z czystym sumieniem Dom Opieki jodlowadolina.pl
Dom prowadzi wyspecjalizowaną opiekę tylko nad osobami z chorobą Alzheimera.
Mój Tata jest w Ośrodku od 2,5 roku, ma zapewniona profesjonalną opiekę, zawsze zadbany, czyściutki, a przede wszystkim uśmiechnięty.
Rodziny mogą odwiedzać swoich bliskich w każdej chwili , bez żadnych zapowiedzi, umawiania się tak jak jest to w innych Ośrodkach.
w Ośrodku zawsze czyściutko, pachnąco i przede wszystkim radośnie.
Podopieczni mają zapewniona bezpłatna opiekę psychiatryczną w trakcie całego pobytu.
Właściciele Pani Joanna i Pan Mariusz zawsze gotowi do pomocy, troskliwi, a przede wszystkim prowadzący Ośrodek z powołaniem.
Serdecznie Państwu dziekuję Pani Joanno , Panie Mariuszu za opiekę nad Tatą.
Wszystkim potrzebującym, szukającym domu opieki dla bliskiej osoby z chorobą alzheimera polecam dom opieki jodlowadolina.pl
Dodany
2018-08-01 10:31
przez Aleksandra
Mam inne zdanie na temat tego ośrodka. Piękne miejsce z ciszą i świeżym powietrzem. W domu opieki panuje domowa, dobra atmosfera. Profesjonalny personel, który przede wszystkim stara się pomóc seniorom. Najlepiej odwiedzić ten ośrodek samemu i przekonać się na własnej skórze. Serdecznie polecam ten dom opieki.

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.