Polonijny Dom Opieki w Łomiankach

Dodany
2014-02-24 18:02
przez hannah
Pani Pracowniczko Aleksandro, tak własnie traktuje się pensjonariuszy w domu opieki. Są winni temu, że sikają, demolują pokoje. Te zachowania sa przeciez skutkami strasznej choroby starosci. A dom opieki musi miec to wliczone w ryzyko prowadzenia działalnosci i byc na nie przygotowanym. Gdybym byla w stanie czuwac 24 godziny na dobę, z pewnoscia zaopiekowalabym sie matka sama. Pani argumenty, niestety, podkopują wiarygodnosć Pani i Pani pracodawcy. Źle o Pani swiadczy rownież to, że nie odnosi się Pani do kwestii jakosci opieki, swiadczonej przez dom, którą krytykowałam, lecz używa inwektyw skierowanych do mnie osobiscie. Liczba moich wizyt nie była przedmiotem umowy z domem opieki ani tym bardziej nie jest Pani sprawą. Czy mam rozumiec, że gorzej opiekowała się Pani moją matką, poniewaz jak dla Pani za rzadko przyjeżdżałam z wizytą....?
Dodany
2014-02-25 00:32
przez Magda
Piszę jako osoba obiektywna. Nie wypowiem się na temat warunków panujących w tym konkretnym domu, bo nie miałam z nim do czynienia. jednak nie mogę się zgodzić z Pani wypowiedzią, że taki dom powinien być przygotowany na demolowanie pokoju przez pacjenta. Albo inaczej. Często się zdarza, że pacjent coś zepsuje bądź zdemoluje, ale przez Pani wypowiedź rozumiem, że uważa Pani iż to dom opieki powinien za to ponosić koszty, bo na to się pisał. A ja uważam, że w koszty za Pacjenta wchodzi podstawowy wachlarz usług i nie ma w nim opłat za wyrządzone szkody przez pacjenta. Wg mnie rodzina powinna takiej opłaty dokonać, czemu w takim przypadku dom opieki ma dopłacać do pacjenta?
Pozdrawiam
Magda
Dodany
2014-11-24 20:37
przez kk
rodzina bardzo często zdaje sobie sprawę z zachowania rodzica lecz oczekuje cudu.
Dodany
2015-01-09 16:35
przez RoseanRap
Martynko- zobacz być może ona się boi, że gdzie¶ j± wywieziesz i zostawisz. Może tak± traumę przeżyła, my nie wiemy .Musi się uspokoić i zobaczyć, że jest ok. Ale w domku nie załatwia się?

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.