Polonijny Dom Opieki w Łomiankach

Dodany
2013-11-17 20:21
przez hannah
Pragnę Was ostrzec przed Polonijnym Domem Opieki w Łomiankach (ul. Jasminowa 20). Własnie zabrałam stamtąd moją mamę. Była wychudzona, wygłodniała, apatyczna, miała swierzb. Własciciele ordynarni, traktujący rodzinę chorej jak zarazę. Po tygodniu pobytu w domu Samarytanin, poleconym mi przez Fundację domyopieki.pl odzyskała energię, zaczęla ze mną rozmawiac, dała się namówic na spacer, zaczęła kontrolować swoją fizjologię. A ja... czuję, że kamień mi z serca spadł. Dziękuję Bogu, że trafiłam na stronę Fundacji domyopieki.pl, ale też nie pozostawię Polonijnego  w spokoju. Zwłaszcza że tam została Krysia, przyjaciółka matki. Niestety nie wymieniłysmy telefonów z jej córką. Może pomożecie mi skontaktować się z córką Krystyny Sochy?
Dodany
2013-11-21 02:39
przez xxxx69
Witam.Nie wiem z kim mam przyjemność ale pracowałam w Domu Opieki latem tego roku.Może mogłabym w czymś pomóc.Edyta
Dodany
2013-11-21 21:31
przez hannah
Pani Edyto,moja matka jest już bezpieczna w Samarytaninie.Odzyskuje siły. Martwię się o jej współlokatorkę Krysię Sochę. Latem tego roku moja matka i p. Krysia były w jednym pokoju. Wtedy przebywały w domu przy ul.  Osiedlowej w Łomiankach, gdzie zarządzała p. Małgoisia, synowa włascicielki Ewy Piwnickiej. Pod koniec lata penssjonariuszki zostały przeniesione do domu przy Jasminowej, a p. Małgosia zniknęła. Warunki i opieka bardzo się pogorszyły. Spotkałam tam córkę Krysi, która była zrozpaczona tą zmianą. Więcej się nie spotkałysmy...  Chciałabym jej jakos dać znać, że jej matka może też mieć lepiej.
Dodany
2013-11-23 19:00
przez xxxx69
Proszę o podanie adresu e-mail lub nr.tel
Dodany
2014-02-24 11:13
przez Pracownik Aleksandra
w pani slowach jest wiele slow niezgodnych z prawda ja bedac opiekunka znalam pania i pani mame byly pokoje zdemolowane przez mame pani odwiedzala pani mame bardzo rzadko a przyjezdzajac wszczynala pani awantury w zwiazku z zachowaniem nagannym pani i konfliktem z personelem wlasciciele wypowiedzieli umowe
Dodany
2014-02-25 06:01
przez Rodzina
Przypadkowo trafiłęm no to forum i na ten temat o Polonijny Domu Opieki moja mama przebywała z matka autorki tego wpisu i powiem tylko tyle że ta kobieta kłamie jak djabli.Pamietam jak przychodziła do matki w odwiedziny traktowała ją jak zło konieczne mało tego wszystkich traktowała w koło jak śmieci.Z całym personelem była skłucona zachowywała sie jak by była niepoczytalna,Aż dziw bierze że właściciele jej zachowanie tolerowali tak długo.I na koniec dodam od siebie że mam dobre zdanie o Polonijnym Domu Opieki matka moja przebywała tam 4 lata i napewno ja bym jej takiej opieki nie zapewnił jak tam otrzymała.
Dodany
2015-06-30 14:25
przez krzysztof-syn
Wspaniały Dom Opieki w Łomiankach w zacisznym miejscu dobry dojazd , super opieka posiłki robione na miejscu miła atmosfera , dużo miejsca dla poruszania się np. w zimie , dużo miejsc sanitarnych i wyposażonych i najważniejsze opieka medyczna Pani Ewa pielegniarka profesjonalna ze stażem w szpitalu z całą odpowiedzialnością polecam Krzysztof Osuch
Dodany
2015-08-15 07:59
przez Syn pensjonariuszki
Moja mama była tam kilka lat, tzn wcześniej u synowej a  w 2013 była przeniesiona do pani Ewy. Tu zaczeły się problemy, świerzb, brak opieki  - nie wezwano lekarza przy dużych problemach, jedzenie w ilościach głodowych, oszczędzanie na obsłudze  - 2 osoby na 35 osó, itp. Myślę że rynek zweryfikuję ten bisnes wczesniej czy później.
Dodany
2015-11-03 17:28
przez Marek Janowski
Witam moja mama w tym domu przebywała parę lat tzn od 2010 do 2014.To mogę się wypowiedzieć w tym temacie.Opieka jest dobra, właścicielka przebywa tam 24 na dobę i ma nad wszystkim piecze nikt nie jest pozostawiony samemu sobie tak jak jest w innych domach.Mało tego jest pielęgniarką z długoletnim stażem i doświadczeniem z czystym sumieniem mogę śmiało polecić ten dom opieki.Pozdrawiam panią Ewę.Marek Janowski
Dodany
2017-05-24 12:35
przez mąż opiekunki
Tak zgadza się,ten dom opieki u p.Ewy powinni zamknąć,obsługa"opiekunki z Ukrainy,jeżeli to są opiekunki i mają takie uprawnienia,traktóją,staruszków gorzej jak bezdomne psy z nie nawiścią,1 ewentualnie 2 ukrajinki,Brak osób sprzątających,płace dla opiekunki poniżej krytyki , powinno się zgłosić do PIP stawka 5.38 zł/godzinę[a najniższa stawka od stycznia wynosi 13 złotych].Wykorzystywanie pracowników do maksymum za psie pieniądze.Zero specjalistycznych maści, choćby tak jak na świerzb.
Należało by zgłosić to do telewizji i nagłośnić .może ktoś z NFZ-u,lub ministerstwa zdrowia, by się zainteresował takimi psełdo domami opieki dla seniorów.Praca opiekunki trwa 24 h na dobę przez 30 dni bez dnia wolnego,a gdzie jakiś odpoczynek,czasy niewolnicta się skończyły.
Ludzie nie polecam Polonijnego Domu Opieki w Łomiankach{ul. Jaśminowa 20}
Dodany
2017-08-20 12:17
przez Bogdan syn pensjonarjuszki
Witam mam akurat mamę u Pani Ewy i wszystko jest ok aż dziwię się kto takie brednie wypisuję na temat tego domu bo nic z tych rzeczy które są tu opisane nie ma miejsca .Podobno była pracownica która się maci wypisuję takie brednie .Ważne że właściciele doszli kto to i wytoczyli proces sadowy za znieslawienie.Proponuje pani Ewie jeszcze wyrok sądu na tym forum opublikować to będzie przestrogą dla tych co myślą że w Internecie są anonimowi i maga wypisywać głupoty.Pozdrawiam Bogdan.
Dodany
2018-06-11 17:30
przez Ania
dobrze że znalazłam to forum.Jestem ukrainką,pracowałam tam i chcę wam powiedzieć,że to straszny dom.Ludzie tam niedożywionych,świerzb jest zawsze i personel też nią chorują.Szkody wynoszą ,tych starych ludzi więzi,żeby po raz kolejny nie chodzili. Jestem pielęgniarką i wielu stanu tych podopiecznych mi znane.Cóż im naprawdę nie wzywał karetkę na czas.Ludzie tam nie pracowali i wszystko, co się tam dzieje ci nieznany.Ten dom naprawdę trzeba zamknąć.I my tam pracowali za 4 zł na godzinę przez całą dobę.
Dodany
2020-02-15 19:18
przez Oxana
Brednie a pani Ania jak stała pod furtka i błagała o pracę to też było dobrze mieszkanie miała za darmo wyżywienie również i miesięczna i pensja średnia krajowa wlascicielka kapała za tą panią wszystkich pensjonariuszy to też dobrze było pracowałam z tą panią to wiem jak pracowała i najlepiej jak się ta pani nie wypowiada na temat obowiązków pozdrawiam panią Ewę i żal mi jest że za dobre ❤️ dostaje taka zaplateOxan
Dodany
2021-11-28 03:30
przez Poniesiesz karę
No i dom opieki zamknięty, a właścicielka zmienia pampersy pracując w innym domu opieki. Pensjonariuszy pozostawionych bez opieki, bez przedstawienia wypowiedzenia umowy wziął pod opiekę Pan Michał z żoną. Zapewnili ludziom godne warunki, dobre jedzenie i wyleczyli ze świerzbu. Miałam na Jaśminowej siostrę , że ta kobieta nigdy prawnie nie odpowiedziała za to co się działo w Polonijnym Domu Opieki, to jakiś cud .
Na szczęście ludzie są już pod dobrą opieką, a Pani , Pani Ewo życzę takiej starości jaką zgotowała Pani swoim podopiecznym.

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.