Polecam pensjonat PRZYSTAŃ STARA MIŁOSNA

Dodany
2014-12-16 16:16
przez Sandra Kowalska
Pragnę polecić wszystkim poszukującym odpowiedniego domu opieki, pensjonat PRZYSTAŃ STARA MIŁOSNA w gm. Wiązowna k. Warszawy. Placówka naprawdę bardzo godna polecenia ze względu na standard opieki i atmosferę. Właściciel dba o indywidualne podejście do każdego z pensjonariuszy. Moja ciocia zamieszkuje w tym domu od 2 miesięcy i z moich obserwacji wynika, że jest to najlepszy wybór spośród kilku domów, które wcześniej zwiedziliśmy. Polecam.
Dodany
2014-12-17 12:21
przez W.
Pani Sandro, czy orientuje się Pani czy do tego domu przyjmowane są też osoby chore na Alzheimera? Może lokalizacja nie byłaby dla mnie najlepsza ale moja siostra z rodziną zamieszkuje właśnie te strony Warszawy i myślę, że mogłaby odwiedzać naszego chorego tatę częściej. A jeśli to naprawdę sprawdzony dom myślę, że mogłybyśmy zwrócić na niego uwagę...
Dodany
2014-12-22 10:50
przez Sandra
Z tego co się orientuję, są tam przyjmowane osoby chore na Alzheimera. Nie wiem tylko czy w stanach bardzo zaawansowanych również. Trzeba by było to sprawdzić. To są nr. tel. do Przystani w Starej Miłosnej, tel. 606 403 887, 606 430 330. Tam na pewno wszystkiego się Pani dowie. Życzę powodzenia.
Dodany
2015-11-03 18:35
przez Tania
Ja polecam ten dom. Miałam tam matkę przez 6 miesięcy. Opieka fachowa ,czysto i przyjemnie.
Dodany
2015-11-14 10:24
przez Kruszyna43
Witam. Jestem 43-letnią kobietą niepełnosprawną fizycznie. Wymagam stałej opieki i pomocy w codziennych czynnościach takich jak: mycie, ubieranie, pomoc w toalecie itp. Wspólnie z moim Przyjacielem (narzeczonym) również niepełnosprawnym szukamy dobrego, przyjaznego Domu Opieki najchętniej w woj. mazowieckim . Bardzo chcielibyśmy mieszkać
w jednym pokoju.
  Jakie są możliwości dostania się do pensjonatu PRZYSTAŃ STTARA MIŁOSNA? Jakie są koszty pobytu? Bardzo proszę
o odpowiedź.

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.