PLACÓWKI URĄGAJĄCE CZŁOWIECZEŃSTWU!!!

Dodany
2018-02-13 13:56
przez Anna
Przegladam zdjecia domow opieki w Polsce i musza powiedziec, ze Polska jest ciagle przynajmniej dwie dekady spozniona jesli chodzi o standardy zachodnie.
Jestem dyrektor domu opieki w Anglii wiec mam bardzo dobra wiedze na ten temat.
Przegladajac zdjecia domow w Polsce nie widze specjalistycznego sprzetu, profilowamych lozek a co najwazniejsze rezydancji w wiekszosci przypadkow nie maja prywatnosci w pokoju wieloosobowym. ..zgroza. W Anglii CQC odpowiednik organizacja nadzorujaca jakosc placowek opiekunczych pozamykala by wiekszosc takich placowek. . Ogromny wstyd dla właścicieli owych ośrodków!!!
Dodany
2018-02-13 19:59
przez Jacek
Niestety, ale trudno się nie zgodzić z powyższym postem. W niektórych ośrodkach czas już dawno się zatrzymał, wieje komuną ..... Właściciele natomiast, zamiast podnosić standard placówki to uruchamiają kolejno piętro, tworząc molochy, kurniki i licząc na kolejne wpływy na konto. Smutna rzeczywistość, ale prawdziwa rzeczywistość. Geriatryczny, czysty biznes nic więcej.
Dodany
2018-02-16 11:20
przez Robert
Dzień dobry,

Standard placówki trzeba podnosić, to nie ulega wątpilwości! Mamy 2018 rok! Jeśli właściciel prywatnego domu opieki nie idzie z postepem czasu, też jestem za tym, aby taki osrodek zamykać. Ludzie muszą żyć w komfortowych warunkach, płacą przecież niemałe pieniądze.

Dodany
2018-03-08 00:07
przez kora
A najgorsze, że odbywa się to za przyzwoleniem NFZ i nikt nie kontroluje tych placówek.
Dodany
2018-04-08 10:47
przez Liliana
To wszystko co Państwo piszecie to szczera prawda. Ostatnio zgłosiłam skargę na skandaliczne zachowanie właścicielki i obsługę pacjentów w Domu Opieki "Za sosnami" w Gdańsku , opisałam wszystko starannie i wysłałam do urzędu mającego kontrolę nad domami opieki . Odpowiedź była przewidywalna , nic się nie dzieje , racja przyznana właścicielce - niekompetentnej ,leniwej i nieuczciwej osobie , która swoim postępowaniem krzywdzi pacjentów i ich rodziny
Dodany
2018-04-21 19:07
przez jolak
Zdecydowanie nie polecam Domu Opieki w Nowym Dworze Mazowieckim- Dom Rodzinny na Przytorowej 1, W 1 tydzień zrobili z mojego taty warzywo- z osoby chodzacej, kaleke, na dodatek okradli, brutalnie zrywajac obraczkę z palca (jest zgłoszenie na policji) , bez zgody rodziny przenieśli do pokoju bez lazienki, ogolili nałyso, nafaszerowali jakimis lekami, ponoć zaordynowanymi przez lekarza, Teraz tato dochodzi do siebie w szpitalu.
Zabrałysmy z mamą tatę a na odchodne usłysząłm krzyżyk na drogę, Niestety w szoku byłam, bo gdybym była przytomniejsza mogłam nagrac te panie , łacznie z pania przełozoną pielegniarek- wyjatkowa niesympatyczna łagodnie mowiąc. - Uwaga tvn była zainteresowana sprawa, ale nie mialam sily ciągnac tego- mam tytlko zdjęcia z przyjęcia taty i tydzień po pobycie,
Dodany
2018-07-23 13:56
przez JAN
OGROMNY WSTYD DLA WŁAŚCICIELI OWYCH DOMÓW OPIEKI! MAMY 2018 rok, CZASY KOMUNY JUZ DAWNO ZA NAMI. JEŚLI CHCECIE ZARABIAĆ TO OTWIERAJCIE PROFESJONALNE OŚRODKI O ODPOWIEDNIM STANDARDZIE, TAKIE JAK NA ZACHODZIE!
Dodany
2020-12-26 16:04
przez Zofia
Dom Opieki Gold Care na Arkuszowej w Warszawie. Ostrzegam przed umieszczeniem osoby z Alzheimerem. Brak opieki, osoba pozostawiona w łóżku w moczu z poprzedniego dnia. Opiekunowie odpowiadają hejtem na zażalenie. Usłyszałam,że jak się nie podoba to mogę zabrać matkę, oraz że zawiadomią dyrektora i nas wyrzuci. Obrona na zasadzie ataku.

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.