PAŁACYK

Dodany
2015-02-02 11:56
przez PAŁACYK
Zapraszamy do nowo otwartego domu opieki w Konstancinie Jeziorna UL. Poprzeczna 11
DOM OPIEKI PAŁACYK  tel.798 118 069
Dodany
2015-03-03 10:58
przez ala
Polecam nowo otwarty mały dom miła domowa atmosfera.
                                                                                  ALA
Dodany
2015-03-03 11:05
przez Ela
Potwierdzam powyższe opinie. Warto pojechać i obejrzeć. Dom naprawdę godny polecenia.
Dodany
2016-05-31 15:25
przez wnuk
Szczerze nie polecam.
Jeśli osoba która chcecie oddać sprawi im choć trochę problemu szybko się jej pozbędą. Mój dziadek został dziś po chamsku wywalony na bruk z grozbą ze jeśli go dziś nikt nie zabierze to wystawią jego rzeczy przed brame. To nie jest zgodne z prawem gdyż ma jeszcze miesiąc wypowiedzenia.dziadek sprawia kłopot bo nie chodzi,trzeba go przewijać i ma odlezyny.chca go wywalić za to ze przeklina.dziadek nigdy nie przeklinal a pielęgniarki obchodzą się z nim nie delikatnie i widocznie robi to z bólu. Pomijam już fakt ze kolo miesiąca temu pielęgniarka podała dziadkowi taka ilość leków ze dziadka zabrało pogotowie i tydzień leżał nieprzytomny w szpitalu.zastanowcie się zanim powierzycie im opiekę nad ukochaną osoba
Dodany
2016-05-31 15:48
przez wnuk
Przepraszam to nie o tym domu chciałem napisac
Dodany
2016-11-23 16:21
przez
Jeśli macie taki problem jak ja - czyli potzebujecie miejsca od zaraz dla kogoś bliskiego to moge z reka na sercu polecic Pałac Roztocznik koło Dzierżoniowa. Z Wrocławia jedzie się niecałą godzinkę. W jednym z budynków tego przepięknego kompleksu pałacowo-parkowego działa nowy dom seniora. Pensjonariusze a co najważniesze personel bardzo fajny. Warunki tez świetnie. Wiadomo trzeba zapłacić, ale to w koncu prywatny dom seniora. Taka jest niestety cena luksusu. . Mojemu wujkowi przyapdł do gustu i przenosi się tam. No i hit. Może sobie sprowadzić co chce z domu, tzn. ulubiony fotel biurko i obrazy. Jeśli ktoś potrzebuje to dzwońcie 663 559 555.

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.