Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Ostrzegam - Dom Opieki w Gdańsku - Zakoniczynie przy ul.Huenefelda

Dodany
2018-04-08 11:08
przez ALEKSANDRA
Uwaga !Ostrzegam przed domem opieki w Gdańsku -Zakoniczynie przy ul. Huenefelda
To miejsce to koszmar pod każdym względem ,Bardzo złe wyżywienie,bez świeżych owoców i warzyw, bez specjalnej diety np.,dla cukrzyków- mama bardzo schudła w ciągu dwóch miesięcy,przeniosłam ją w inne miejsce gdzie nie mogli się nadziwić jej chudością !!! , Brak mebli w pokojach- szafek,krzeseł , gdzie poupychane były łóżka ciasno jedno przy drugim,byleby więcej ludzi przyjąć , pieniądze duże , opieka minimalna - głównie polega na paleniu papierosów przez obsługę przy wejściu do willi,a pacjentki posadzone w jednym ciasnym miejscu na kanapie tkwią tak godzinami , a jeśli chcą pospacerować wokół stołu( bo tam nie ma innego miejsca )to są przywoływane na swoje miejsce krzykiem , w głowie się nie mieści ... Pokoje są nawet w piwnicy ! Tragedia ! Taki dom powinien być od razu zamknięty
Dodany
2018-04-08 19:44
przez Mariusz
Sprawdzała Pani czy placówka posiada zezwolenie Wojewody zanim umieściła Pani mamę? Sprawdzała Pani czy to kolejny dziki dom opieki?? Mieli kontrolę w 2015 roku i wtedy działali nielegalnie, wiedziała Pani o tym? PROTOKÓŁ KONTROLI nr PS-IV.9423.1.9.2015 - pomorski urząd ...https://uwgdansk.bip.gov.pl/fobjects/download/86844 - protokół jest w internecie!!

Dodany
2018-04-08 19:54
przez Anna
Ludzie połowa ofert prywatnych domów opieki w internecie to dzikie domy opieki, ośrodki nielegalne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bez zezwolenia Wojewody!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodany
2018-06-19 14:41
przez
Czy to nie jest [przypadkiem dom prowadzony przez niejaką Panią Jolę? Jeśli tak, to osoba prowadzi również dom w Chwaszczynie na Ogrodowej - oczywiście jako właściciel figuruje inna osoba.
Dodany
2018-08-22 13:56
przez Tola
Czy ktoś z państwa ma wyrobione zdanie na temat prywatnego domu opieki w Gdańsk Osowa ul M Zaruskiego 11

Dodany
2018-10-07 21:14
przez nik
pomorski urząd wojewódzki niech sam siebie najpierw skontroluje i zaplecze socjalne dla pracowników. Skandal!!!
Dodany
2019-04-08 11:26
przez Ala
Dokładnie tak jest. Personel nic tylko pali papierosy. Sama elita. Swojego czasu panował tam świerzb. Pokoje ciasne. W piwnicy także są pokoje. Zimno, ciemno. Szefowa P. Jola w obecności pracowników krzyczała do starszej Pani że ma zejść do piwnicy do pokoju, gdy ta protestowała mówiąc że nie może chodzić gdyż windy nie było Pani Jola wykrzykiwala żeby powiedziała synowi iż ma płacić więcej bo za mało płaci. Straszne. Upokarzające. Ta Pani biedna płakała. Zero zajęć dla dziadków. Dla Pani Joli liczy sie kasa tylko! Pracowników też nie szanuje.
Dodany
2019-07-29 20:27
przez Jolanta
zgadzam się w 100% z panią Alelsandrą. Jeżeli macie możliwość to proszę poszukajcie inne miejsce. Dużo podopiecznych. mało personelu i bardzo mało miejsca. Pokoje ciasne i wstawiona jak największa liczba łóżek. Opiekunki stoją ciągle na papierosach zamiast zająć się podopiecznymi. Liczy się kasa za osobę. Wcisną każdego. Polecam z całego serca znaleźć inny dom.
Dodany
2019-08-14 09:16
przez Obserwator
Dziwne ze zostają same negatywne opinie na temat tego domu ktoś chyba bardzo chce popsuć opinie ,jak ktoś wypowie się pozytywnie to są usunięte .I czytając te forum mam wrażenie ze jedna i ta sama osoba oczernia ta placówkę
Dodany
2019-11-05 10:20
przez Marianna
Dokładnie mam takie samo wrażenie ze ktoś próbuje zepsuć dobrą opinie na temat tego domu seniora ,i ze opinie wystawia jedna osoba
Dodany
2019-12-22 20:09
przez Dorota
Moja mama jest tam od stycznia 2019.
Przytyla, wiecej i lepiej mowi i jest czysta.
Zawsze odwiedzam ja bez zapowiedzi.
Prawda jest, ze w domu jest troche ciasno ale nie mam pieniedzy na to aby umiescic mame w luksusowym domu za 6 tysiecy.
Ja nie zauwazylam nic co mogloby mnie zaniepokoic.

Dodany
2020-01-31 08:09
przez Waldemar
Zaopiekowali się moją teściową w najbardziej trudnym dla nas okresie.
W ośrodku jest bardzo czysto, a panie opiekunki wzorowo wypełniają obowiązki.
Polecam wszystkim szukającym ośrodka pełnego troski i profesjonalizmu.
Jeszcze raz dziękujemy.
Dodany
2020-02-08 10:59
przez Kasia
Moja mama przebywa w tym domu już 2 lata jestem bardzo zadowolona ,a panie opiekunki są przemiłe zawsze służą pomocą .A dyrekcja tego domu to pełen profesjonalizm ,z bardzo duża empatią dla podopiecznych.Mama wcześniej przebywała w innym domu seniora przez miesiąc .I to co się tam działo było okropnym przeżyciem dla nas i zapewne mamy.W tym domu jest bardzo czysto i przede wszystkim opieka na najwyższym poziomie .Polecam

Twoja odpowiedź

KONTAKT

www.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.pl

Copyright © 2001-2020 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.