Nie polecam! Pielęgniarski Dom Opieki Nasz Dom w Żarkach.

Dodany
2017-04-16 00:55
przez
Nie polecam!...Warunki fatalne, brud smród i ubóstwo. W pokojach śmierdzi moczem, nawet termometrów porządnych nie mają, tylko stare przedpotopowe na rtęć. Ojciec mój tam przebywał niespełna miesiąc i po tym jak zapanowała tam epidemia grypy podłapał zapalenie płuc. Było z nim co raz gorzej, w końcu wysłano go do szpitala skąd już nie wyszedł żywy. Jestem zawiedziony i bardzo żałuję że nie poszukałem innego Domu Opieki...droższego ale z lepszymi warunkami.
Dodany
2017-04-16 17:55
przez Kola
Ludzie na pierwszym miejscu stawiają cenę, mimo, że człowiek jest już na ostatniej prostej to nadal na nim oszczędzają. Brutalna prawda!
Dodany
2019-01-15 21:13
przez PanFir
NIE POLECAM! ZDECYDOWANIE ODRADZAM! Warunki mieszkalne bardzo złe, zimno w pokoju, ciągły problem z psującą się windą. Brak wykwalifikowanego personelu do opieki nad osobami starszymi. Całkowity brak odpowiedzialności np. pozostawienie śpiącego pacjenta z jedzeniem w ustach. Notoryczne zaniedbanie pacjenta pod względem czystości: brudny pampers, mokre łóżko i ubranie, odleżyny, brak kąpieli, a nawet podstawowego mycia i podmywania. Częste pozostawianie pacjenta w zamkniętym pokoju, samego na kilka godzin np. od posiłku do posiłku, bez zainteresowania ze strony personelu. Brak konsultacji z lekarzem pomimo pogarszającego się stanu zdrowia pacjenta. Wszelkie uwagi rodziny są lekceważone, lub ignorowane.
Za 2800zł miesięcznie polecam znaleźć opiekunkę do domu.
Dodany
2019-01-15 21:31
przez FERHSON
35. Pielęgniarski Dom Opieki ,,Nasz Dom" w Żarkach ul.Kościuszki 46.
Kontrola doraźna przeprowadzona w dniu 21 lipca 2016r.
Dokumentację pokontrolną stanowi protokół oraz wystąpienie pokontrolne.
https://bip.malopolska.pl/muw,a,1155846,kontrole-w-domach-pomocy-spolecznej-i-placowkach-calodobowej-opieki.html
POZYCJA 35
Dodany
2019-01-19 20:44
przez Justyna
Ja jestem bardzo zadowolona z opieki mojego ojca. Był w tym domu opieki ponad rok i ojciec również był zadowolony. Miał bardzo dobrą opiekę, zawsze był czysty, ogolony, zadbany. Panie opiekunki bardzo pomocne, uśmiechnięte, życzliwe i TROSKLIWE-bo to jest najbardziej potrzebne tym staruszkom ! Ojciec przybrał tam nawet na wadze :-) atmosfera super
Polecam z całego serca- oby więcej takich domów opieki !!!!!
Dodany
2019-01-24 14:22
przez Pan G
Ładne pokoje, opiekunki profesjonalne, zadbanie, atmosfera jak w domu i tak powinno być. Cena za pobyt też ok

Twoja odpowiedź






Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.